Beyonce 5 yaşındaki kızı Mavi Sarmaşık tamamen uydurma olmasına rağmen dört dadı, ona Fransızca ve Svahili dilinde eğitim veren bir 'öğretmen grubu', sağlıklı balerin şeklinde makarna yapan kişisel bir şef, bir gardırop danışmanı ve dört 'oyun uzmanından' oluşan bir ekip yok bildiri. Dedikoducu Polis bu abartılı hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bize bunun 'kurgu' olduğu söylendi.Göre Star , Beyonce, üç çocuğuna gelince 'hiçbir masraftan kaçınmıyor'. Sözde 'kaynak', magazin gazetesine 'Her çocuğun dört dadı vardır' diyor ve yılda 100 dolara mal oluyor. Dergi ayrıca, 'Blue'nun tot'a Fransızca, Svahili, sanat ve bale eğitimi veren öğretmenleri bir yana, Bey, seçici iştahına hitap etmesi için kişisel bir şef tuttu.' organik kuşkonmaz ve vitamin katkılı çedar peyniri ile balerin şekli. 'Jake von State Farm Originalschauspieler

Oh, ama hepsi bu kadar değil. Tabloid ayrıca Beyonce'nin, sırf 'kıyafetleri günde en az beş kez değiştirdiklerinden' emin olmak için Mavi Sarmaşık ve ikiz Rumi ve Sir'in gittiği her yere giden 'gardırop danışmanları' olduğunu iddia ediyor. 'Stilist her zaman oradadır, bu yüzden Blue asla' Ne giymeliyim? 'Diye sormak zorunda kalmaz.' Özellikle dergi küçük kızın 400 tütü olduğunu iddia ettiğinden. Beyonce, çocukların eğlenmesini ve oyun oynamasını garantilemek için dört 'oyun uzmanından' oluşan bir ekibin faturasını ödüyor.

Beyonce'nin üç küçük çocuğu için birkaç dadı olduğu doğru olsa da, magazin dergilerinin iddia ettiği kadar yakın değildir. Blue Ivy'nin Fransızca ve Swahili öğretmenleri de yok. Site ayrıca, 5 yaşındaki çocuğun balerinlere benzeyen erişteleri, vitaminle aşılanmış kaşar peyniri ile eşleştiren kişisel bir şefe sahip olduğu kısmı da hazırladı. Kayıt için, herkes dansçı şeklindeki makarnayı çevrimiçi olarak satın alabilir.Ayrıca, küçük kızın, 400 tutuştan oluşan bir koleksiyondan günde en az beş grupla donatılmasını sağlayan kendi gardırop danışmanı yok. Ve son olarak, Beyonce '[çocuklarının] eğlenceli oyunlara maruz kalmasını sağlamak' için 'oyun uzmanları' tutmadı. Oyun oynayan tek kişi Star gerçekle.

Dedikoducu Polis ünlüler gibi yüksek net değere sahip bireylerin geri kalanımızdan daha lüks bir yaşam tarzı yaşadıklarını anlıyor. Ayrıca, magazin gazetesinin bu makaleyi, Beyonce ve Jay-Z, Los Angeles ve Hamptons'da milyonlarca dolarlık evler satın alıyor . Ancak iddiaların çoğu fantezi açısından zengindir. Muhtemelen, Beyonce'nin bu kadar zengin olmasının sebeplerinden biri, şarkı söyleme kariyerinden elde ettiği muazzam paraya ek olarak, aptalca parayı israf etmemesidir.

Herhangi bir olayda, Dedikoducu Polis Kusursuz bir Beyonce kaynağı ile kontrol edildi ve tabloid'in iddialarının abartılamayacak kadar çok olduğundan emin olduk. Kaynağımız, derginin makalesinin 'kurgu' olduğunu söylüyor. Veya, Blue Ivy'nin Swahili dilinde dediği gibi, 'doğru değil ”(doğru değil).Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer waren die Mitglieder der neuen Kinder auf dem Block