Oldu Beyonce Knowles-Carter kızını konumlandırmak için emekli olmayı düşünüyor, Mavi sarmaşık arabası , 'onun izinden gitmek mi?' Bir tabloid, 'Formation' şarkıcısının en büyük kızının 'dünyanın en çok konuşulan şarkıcılarından' biri olması için 'bir plan hazırladığını' iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve farklı bir sonuca karar verdi.

Blue Ivy Carter’ın Hüküm Sürme Zamanı mı?

Sıcaklık Kraliçe Bey'in kızı Blue Ivy'nin şarkıcılık kariyerine başlamak için tahtından ayrılmayı düşündüğünü bildirdi. Blue Ivy 8 yaşında olmasına rağmen, içeriden biri magazin gazetesine şu bilgileri verdi: 'Blue, pop müzikte bir sonraki büyük diva olma potansiyelini şimdiden gösteriyor.'Bey, kendi kariyeri ile arka koltuğa geçme olasılığını düşünmüştür, böylece Blue parlayacak zamanı bulabilir.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Birisi bu karşılaştırmamı 7 yaşında, Blue ile 7 yaşında yaptı. Bebeğim büyüyor. ????

Tarafından paylaşılan bir yayın Beyonce? (@beyonce) 24 Oca 2019 17:47 PST tarihinde

Çıkış, Blue Ivy'nin, ünlü annesinin paylaştığı bir ödül olan annesinin 'Brown Skin Girl' adlı şarkısındaki uzun metrajlı filmiyle NAACP Image Ödülü'nü çoktan kazandığını belirtti. Kaynağın Blue Ivy ile imzalandığını iddia ettiği kendi plak şirketine sahip genç Blue Ivy'nin babası Jay Z de var ve başka hiçbir saygın kuruluşun onaylamadığı bir dizi saçma ayrıntıyı listeliyor.

Blue, halihazırda Roc Nation ile sekiz albümlük bir anlaşma imzaladı ve ilk albümü için 100'den fazla şarkı kaydetti.

Beyonce, Jay Z Blue Ivy'nin Şimdilik Beklemesini İstiyor

Genç sözde hazır ve müzik kariyerine başlamak için istekliydi, ancak iddiaya göre ebeveynleri sabır vaaz ediyordu. 'Gitmeye can atıyor, ama Bey ve Jay herhangi bir şey yayınlamadan ve turneye çıkmadan önce en azından ilkokulu bitireceğini düşünüyorlar,' diye bitirdi tattler.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Beyonce tarafından paylaşılan bir gönderi? (@beyonce) 2 Tem 2018, 15:56 PDT tarihinde

Beyonce sözde emekli oluyorsa, birisinin ona gerçekten söylemesi gerekir. Dünyaca ünlü şarkıcı, karantinada bile meşgul ve bu yıl sadece görsel albümü de dahil olmak üzere birkaç proje yayınladı. Siyah Kral mı . Hiç yavaşlıyor gibi görünmüyordu. Ve hem Beyonce hem de Jay Z, açıkça yetenekli kızlarını müziğine dahil etmeye devam etseler de, üçünün ebeveynleri, küçük çocuklarını müzik endüstrisine şimdiden olduğundan daha ileriye götürmek için hiçbir işaret veya niyet göstermiyorlar. Blue Ivy, ebeveynlerinin şarkılarındaki birkaç özelliğin yanı sıra kendi müzik kariyerine başlamak için büyük bir adım atmadı.

Bu tabloid, Beyonce hakkında haber yaparken, özellikle de çıkış şarkıcının kariyeri için planlarına odaklandığında, hikayeyi yanlış anlatmak gibi kötü bir alışkanlığa sahip. Sıcaklık bir kez iddia edildi Beyonce bir Las Vegas ikametgahı alacaktı şov başına 1 milyon dolar alacaktı. Beyonce temsilcisinin bir ikametgah söylentilerini çoktan yalanlamış olması dedikodu paçavrası için çok kötü. Son zamanlarda, Kadınlar Günü bunu bildirdi Beyonce tekrar hamileydi ve dördüncü çocuğunu bekliyordu . Bu söylentilerin de yanlış olduğu ortaya çıktı. Bunun gibi satış noktaları gerçeği basmakla ilgilenmiyor ve gösteriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.