Magazin iddialarından biri Beyonce geri çevirdiği için 'pişmanlıkla yanındadır' Lady Gaga 'Daki ​​rolü Bir yıldız doğdu . Hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre Küre Beyonce, Gaga'ya giden 'aslında rolü oynayacaktı', ancak 'hamile olduğu için okuldan ayrıldı.' Sözde bir kaynak dergiye, Gaga'nın ödüller kazandığı için şarkıcının filmi geçtiği için kendini tekmelediğini söyler. İddiaya göre, 'Hayattaki en büyük hedefi bir Oscar kazanmak ve bunun onun şansı olabileceğine karar verdi' diye ekliyor.Derginin makalesi oldukça yanlış. 2011 yılında, Beyonce, dördüncü bir remake filminin başrolü için görüşmelerde bulundu. Bir yıldız doğdu Clint Eastwood tarafından yönetilecekti. Şarkıcı filmi geçmedi, ama aslında filmin gelişimi sırasında hamile kaldı ve bu sırada Eastwood başka bir projeye geçti. Yıllar sonra, Cooper bir remake için yönetmenlik ve başrol için anlaşma imzaladı, ancak bu Beyonce ile geliştirilenden farklı bir versiyondu. Cooper, senaryonun yeniden yazılmasına yardım etti ve Gaga'yı başrol oyuncusu olarak seçmeye karar verdi.

Ayrıca kayda değer bir dördüncü versiyondur. Bir yıldız doğdu Cooper ve Gaga’nın versiyonu beyazperdeye çıkmadan önce yaklaşık yirmi yıldır bu işin içindeydi. Bu süre zarfında, Tom Cruise, Will Smith, Leonardo DiCaprio, Jennifer Lopez ve Alicia Keys dahil olmak üzere düzinelerce yıldız ve yönetmen projeye girip çıktı. Beyonce tam da o noktada eklenmiş oldu.

Prizin hikayesinin kusurlu olmasına rağmen, Dedikoducu Polis yine de duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi ve uydurma olduğunu doğruladı. Maalesef, derginin sahte hikayesine şaşırmadık. Gaga’nın başarısını kıskanan başka bir ünlünün Bir yıldız doğdu magazin dergilerinde yinelenen bir tema olmuştur.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Kardeş satış noktası RadarOnline, hakkında bir hikaye uydurduğu için Madonna, Gaga'nın Oscar vızıltılarını aldığı için 'öfkelendi' müzikal drama için. Kısa bir süre sonra seslendik Star haksız yere iddia etmek için Jennifer Lawrence, Bradley Cooper'a kızmıştı onun yerine filmde Gaga rolünü oynadığı için. Kısa bir süre sonra, aynı dergi yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Mariah Carey, Gaga’nın filme gelişmekte olan kariyerini kıskanıyordu . Beyonce ile ilgili bu son makale de benzer şekilde doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.