İddia eden yeni bir hikaye Beyonce meydan okuyan Wendy Williams 'şarkı söyleme' tamamen uydurma. Dedikoducu Polis sahte ünlü hikayeleriyle bilinen bir web sitesinden gelen bu uydurma raporu düzeltebilir.

Salı günkü 'Wendy Williams Show' daki bir tartışma sırasında, talk-show sunucusu, Fergie’nin NBA All-Star Maçında geniş çapta panlanan milli marş performansından bahsetti. Buradan, Williams, Beyonce'yi eleştirmeye devam etti , şarkıcının otomatik ayar olmadan canlı performans sergileyemeyeceğini iddia ediyor. Williams, 'Çiğ köpek söyleyebilen sadece birkaç kişi var ve Fergie'nin bir tane değil, otomatik ayarlamaya ihtiyacı var,' diyen Williams, 'Jen Lopez'in otomatik ayara ihtiyacı var, Janet [Jackson ]'ın otomatik ayara ihtiyacı var, Beyonce'nin otomatik ayar yapması gerekiyor. Adele, Aretha, Celine, Dionne Warwick ve Mariah'nın hiçbir şeye ihtiyaçları yoktur. Çiğ köpek söylüyorlar. ' Ama çoğu kez kanıtlanmayanlara göre HollywoodLife , Williams 'Beyonce için gelmeden önce iki kez düşünmeliydi.'Çevrimiçi yayına 'kaynak' denen bir alıntı yapıldı, 'Beyonce gerçekten Wendy Williams'ın söyledikleri hakkında endişelenirse Beyonce Beyonce olmazdı. O gevezeliğin çok üstünde. Sadece gülmek zorunda kaldı. ' Web sitesi, 'içeriden' olduğu iddia edilen 'Ama eğer Wendy parasını ağzının olduğu yere koymak isterse, kimin gerçekten şarkı söyleyebildiğini ve kimin sadece büyük bir torba sıcak hava. '

İzin Vermek Dedikoducu Polis rekoru düzelt. Geçmişte belirttiğimiz gibi, Beyonce’nin güvenilir yakın çevresinden hiç kimse, şarkıcı hakkında uygun bir lakap olan HollywoodLies ile konuşmuyor. Gerçekte, bu son kurgu parçası, kendi saçma açısını eklerken, haberlerdeki bir hikayeden yararlanmaya çalışan bir başka çıkış örneğidir. Açıkçası, Beyonce'nin Williams'la 'şarkı söyleme' yi eğlendireceği fikri saçma.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Hala makalenin doğruluğunu kontrol etti ve şarkıcıya yakın kusursuz bir kaynak bize raporun yüzde 100 'uydurma' olduğunu söylüyor. Ne yazık ki, HollywoodLies’in son uydurma hikayesine uzaktan şaşırmadık. Unutmayın, güvenilmez blogu beş gün önce yanlış bir şekilde iddia ettiğinde aradık Beyonce, Jay-Z'yi oyunculuktan uzaklaştırıyordu çünkü onu oyuncularla birlikte olmaktan alıkoymak istiyordu.

Bu sahte anlatı, Tiffany Haddish'in bir röportajda Beyonce'nin bir partide rapçi ile flört eden bir aktrisin araya girdiğini gördüğünü söylemesinden sonra yaratıldı. HollywoodLies ’, alışılagelmiş numaralarından birine başvurarak, okuyucularını, Beyonce hakkındaki bu yeni hikayede olduğu gibi gerçek kaynaklara sahip olduğunu düşünmeye ikna etmek amacıyla sahte alıntılarla muğlak bir şekilde alakalı bir makale üretmeye başladı. Ama en sıradan bile Dedikoducu Polis okuyucu, Beyonce kampından hiç kimsenin güvenilmez web sitesini kendisi hakkında özel bilgilerle beslemeyeceğini bilecekti ve bu hala geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.