Bu doğru Beyonce ve Jay z evlilik sorunları yaşadılar, ancak National Enquirer Şubat ayında, ikiz beklediklerini açıklamasından kısa bir süre sonra çiftin “milyar dolarlık boşanmanın” eşiğinde olduğu yanlış bir şekilde bildirildiğinde yanlıştı. Dedikoducu Polis bu iddiayı, magazin basını vurduktan kısa süre sonra bozdu. Ve şimdi derginin hikayesini yayınlamasından yaklaşık 11 ay sonra, Jay Z ve Beyonce'nin bölünmesiyle ilgili tüm konuşmaların yüzde 100 yanlış olduğu konusunda haklı olduğumuz açık.

sebastian stan und chris evans interview

Orijinal parçasında, süpermarket gazetesi, Beyonce ikizlere hamile olmasına rağmen, kendisini 'kabus gibi bir evlilikte hapsolmuş ve yalnız' hissettiğini iddia etti. Dergi açıkça yanlış bilgilendirilmiş veya uydurulmuş bir 'kaynak' dan alıntı yaptı, 'Bey ve Jay gerçekten zor zamanlar geçirdiler ve işleri yoluna sokmak için başka bir bebeğe güveniyorlar.' Ancak çıkış, iki çocuğa daha sahip olmanın 'çiftin sorunlarını çözmeyeceğini' ve boşanmanın kaçınılmaz olduğunu belirtti.Yayının makalesinden dört ay sonra, Beyonce ve Jay Z ikizleri Rumi ve Sir'i karşıladı ve bundan yarım yıldan fazla bir süre sonra, magazin gazetesinin iddia ettiği gibi, hâlâ bir bölünme ilan etmediler. Tabii ki Dedikoducu Polis Şubat ayında bildirildi, iddiası Beyonce ve Jay Z '1 milyar dolar boşanıyordu' yanlıştı. Ve o zamanlar bahsettiğimiz gibi, Enquirer aynı zamanda, süperstar oyuncuların 2011 ve 2015'te ayrıldığını yanlış bir şekilde iddia eden aynı çıkıştı.

Yanlış “milyar dolarlık bölünme” hikâyesiyle yeterince kötü bir şey bırakmayan aynı yayın, Temmuz 2017'de Beyonce ve Jay Z'nin Blue Ivy'nin desteklediği halde şiddetle karşı çıktığı iddia edilen “modellik kariyeri” nedeniyle boşandıklarını iddia etti. Gerçek şu ki, onlar ayrılmıyor. Ve Beyonce, tabloid'in iddia ettiği gibi ikizlere hamileyken 'kapana kısılmış ve yalnız' hissetmedi. Aksine, o ve Jay Z, Beyonce'nin albümünde de belirtildiği gibi, sadakatsizliğinden kaynaklanan evlilik sorunlarını aştıktan sonra ailelerini genişletmeye karar verdiler. Limonata ve sicilinde onaylandı 4:44 . Basitçe, Jay Z evliliğindeki yanlışları düzeltmeyi taahhüt etti ve o ve Beyonce boşanmıyor.

Gibi Dedikoducu Polis demekten hoşlanır: Zaman yanlış söylentilerin dostu değildir. Ve bu kesinlikle Enquirer Beyonce ve Jay Z'nin 1 milyar dolar boşanmasıyla ilgili gerçek dışı raporu. Şimdi neredeyse bir yıl geçtiğine göre, belki de tabloid, yanlış bir şekilde çiftin bölündüğünü iddia eden farklı açılardan dönmeyi bırakmalı ve bunun yerine, iddialarını daha iyi kontrol etme taahhüdüyle birlikte geçmişteki hatalarını kabul eden bir makale yayınlamalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie oft wurde Steve Harvey geschieden?