Beyonce ve Jay z tam olarak bir yıl önce bugün yayınlanan yanlış bir rapora rağmen, onların da para sorunları yok. O zaman, Dedikoducu Polis ABD'nin her iki kıyısında da pahalı gayrimenkuller satın aldıktan sonra çiftin “nakit sıkıntısı” yaşadığını iddia eden bir tabloidde baskın çıktı. O zamanlar yanlıştı ve aslında şimdi daha da yanlış. Jay-Z ve Beyonce’nin banka hesapları, parayla ilgili sorunlar yaşamak bir yana, bu sahte hikayeden bu yana aradan geçen 12 ay içinde çok daha büyük hale geldi.15 Ekim 2017'de, TAMAM MI! Los Angeles'taki bir mega malikane ve Hamptons'daki etkileyici bir ev için toplamda 100 milyon dolardan fazla para harcadıktan sonra müzik süperstarlarının finansal sorunlar yaşadıklarını iddia etti. Gazetenin makalesinden kısa bir süre önce geniş çapta bildirildiği üzere, Beyonce ve Jay-Z Los Angeles evleri için 88 milyon dolar ve Hamptons yayılmaları için 26 milyon dolar daha ödedi. Bir yıl önce, dergi, kendi paralarının 'içeri girmekten' daha fazla harcandığını iddia eden uydurma veya tamamen yanlış bilgilendirilmiş bir 'kaynak' dan alıntı yaptı.Yayına atıfta bulunulan yayına göre, çiftin para kanaması olduğu varsayılan nedenler arasında ikizlerine sahip olmalarıyla ilgili ek masraflar, Rumi ve Sir Jay-Z’nin yayın hizmeti Tidal “mücadele” ve Beyonce çok daha az çalışmak istiyor, “daha ​​fazla değil”. Sonuç olarak dergi, mali danışmanlarının 'gelirlerinin ötesinde yaşadıkları' için harcamalarını dizginlemelerini söylediğini iddia etti.

365 gün önceki bu gerçek olmayan hikâyeden bu yana, aslında çok daha zengin hale geldiler. Gazeteci, yayın şirketinin 'mücadele ettiğini' söylerken Sprint, Jay-Z’nin işi olan Tidal'a yüzde 33 hisse için 200 milyon dolar yatırım yaptı 600 milyon dolar olarak değerlendi. Başlangıçta 56 milyon dolar yatırım yaptı.Ek olarak, yanlış bir şekilde iddia edildiği gibi şarkıcı daha az çalışmadı. Aslında daha çok çalıştı. Ve büyük karşılığını aldı.

Beyonce ve Jay-Z’nin 'On The Run II Turu' Haziran'da başlayıp Ekim ayı başında sona eren bu, 200 milyon dolardan fazla hasılat sağladı. 2018 yılında Jay-Z, en iyi Hip-Hop sanatçısıydı. Forbes , rekorunu desteklemek için turne için 76,5 milyon dolar kazandı. 4:44 , kendisinin ve Beyonce’nin ortak albümünün çıkışı Herşey Aşktır ve yukarıda bahsedilen stadyum turu. Müzikleri ve çeşitli girişimleri sayesinde, Beyonce ve Jay-Z’nin birleşik serveti şu anda 1.255 milyar dolardan fazla ve sayılıyor.

Şarkılardaki sözler gibi 'nakit parası' yaşamaktan ve 'imkanlarının ötesinde' harcama yapmaktan çok uzak Patron , onların 'büyük-büyük-torunları zaten zengin ... Forbes liste.' Temel olarak, o zamanlar hakkında tek bir iddia yok Beyonce ve Jay-Z'nin para sorunları var doğruydu. Bir yıl sonra daha da netleşti Dedikoducu Polis Raporlamanın tam karşılığı para üzerineydi.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.