Beyonce ve Jay z Yanlış bir tabloid raporuna rağmen, şu anda taşıyıcı anne yoluyla dördüncü bir bebek sahibi olmayı planlamıyorlar. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Arka planda bize bunun doğru olmadığı söylendi.

Göre TAMAM MI! , süperstar çift, ikizlerinin doğumundan sadece yedi ay sonra ailelerini genişletmek istiyor. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Evlilik sorunları arkalarında beklemek için bir neden görmüyorlar' diyor. Ancak bu sefer, 36 yaşındaki şarkıcı sözde çocuğunu taşımak için bir vekil tutacak.Wie verliert Melissa McCarthy?

'Taşıyıcı annelik en mantıklı olanı' diyor, sözde içeriden biri. Beyonce doğum yapmadan önce düşük yaptı 6 yaşındaki kızı Blue Ivy'ye 2012'de. 'Taşıyıcı annenin deneyimini sorunsuz hale getirmek için her son masrafı karşılamayı planlıyorlar', görünüşte sahte kaynak ekliyor.

Fakat Dedikoducu Polis Beyonce ve Jay Z'ye yakın bir kaynakla check-in yaptı ve bize yalnızca anonimlik koşuluyla şu anda taşıyıcı anneliği keşfetmediklerini söyledi. Gelecekte çiftin planları değişirse, bunu kesinlikle bildireceğiz, ancak ikisi şu anda dördüncü bir çocuk planlamıyor.

Kusursuz içeriden bilgimiz aslında bize Beyonce'nin sahte vekil söylentileriyle ilk kez rahatsız edilmediğini hatırlattı. Blue Ivy'ye hamileyken ve hatta doğum yaptıktan sonra, bazıları şarkıcının protez bir bebek yumruğu taktığını, başka bir kadının ise çocuğunu taşıdığını iddia etti. Beyonce daha sonra söyledi İnsanlar , 'Bu incitici değildi, sadece çılgıncaydı ... [düşündüm]' Bunu nereden buldular? '

ist gwen schwanger von Blake

Ve bu doğru olsa da Beyonce doğum yaptığında bazı küçük komplikasyonlar yaşadı Geçen Haziran ayında ikizlerine, muhtemelen bu yüzden magazin dergisi daha fazla çocuğu olursa bir vekil anne kullanacağını düşünüyor. Ancak bu, çiftin evinde gerçekten yapılan bir tartışma değil.

Belirtilmelidir, TAMAM MI! Beyonce ve Jay Z’nin aile planlarına gelince çok az bilgiye sahip. Dedikoducu Polis Güvenilmez tabloid gazetesini Ekim 2016'da yanlış bir şekilde bildirdiği için bastı. çift ​​bir bebek evlat ediniyordu . Şarkıcı, sadece aylar sonra ikizlere hamile olduğunu açıkladı. Ayrıca yakın zamanda yayına, Beyonce ve Jay'in çocuklarını New York'ta mı yoksa Los Angeles'ta mı yetiştirme konusunda kavga ettikleri hakkında sahte bir hikaye uydurmaları için çağrıda bulunduk.

Warum hat die Show Jessie aufgehört?

Güvenilir olmayan çıkış, ünlü çiftin çocukları hakkında makaleler üretmenin yanı sıra, sık sık Beyonce ve Jay Z'nin boşanmaya gittiğini iddia ediyor. Elbette zaman, magazin gazetesinin eşler hakkındaki hikayelerinin çoğunun tamamen yanlış olduğunu kanıtladı. Dedikoducu Polis artık çalışmalarda taşıyıcı annelik olmadığını da doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.