Beyonce ve Jay z Cuma günü yayınlanan şüpheli bir rapora göre, sözde evlat edinme planlarını 'terk etti'. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdık ve işte özel olarak öğrendiklerimiz.

Radar Çevrimiçi süperstar çiftin yakın zamanda zaten çalışmakta olan bir evlat edinmeyi 'ertelemeyi' seçtiğini iddia ediyor. Siteye, 'muhtaç bir çocuğu almayı' planladıkları iddia edilmesine rağmen, Beyonce'nin ikizlere hamile olduğunu öğrendikten sonra fikirlerini değiştirdiler. Sözde 'aile içeriden' webloid'e, 'Bir çocuğu evlat edinmek için evlat edinmişlerdi ve IVF çalıştığında bir yetimin eve götürülmesini istiyorlardı.'Çevrimiçi mağazanın sözde kaynağı uygun bir şekilde 'Neyse ki henüz yetimhaneleri ziyaret etmeye başlamadılar, bu yüzden henüz hiçbir çocukla bağ kurmamışlardı,' diyor. Sözde ihbarcı, 'Yolda ikizlerin olması evlat edinmeyi arka plana attı' diye devam ediyor. Ancak bu iddialar birkaç nedenden ötürü dikkatleri üzerine çekiyor.

Her şeyden önce, Beyonce hamileliğini 1 Şubat'ta duyurdu. RadarOnline'ın ilk olarak iki ay sonra bir evlat edinme işlerinde olduğunu iddia etmesi garip. Sadece saygın bir yayın böyle bir şey bildirmedi, aynı zamanda Webloid'in bu 'özel' bilgiyi Beyonce hamileliğini açıklamasından çok sonra aniden öğrenmesi mantıklı değil. Bir şüpheci, sitenin hikayeyi oluşturduğunu düşünebilir.

İkincisi, bu çok gecikmiş ve şüpheli iddiadan önce, çıkış, Beyonce hakkındaki diğer hikayeleri uydururken yakalanmıştı. Şubat ayında, Grammy'lerin ardından, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için webloid'i bozdu Beyonce saklanmaya gidiyordu ve hamileliğinin geri kalanında görünmeyecekti. O zaman bu doğru olmayan makaleyi haklı olarak düzelttik ve şarkıcı, bu hikaye yayınlandığından beri birçok kez kamuoyuna açık bir şekilde adım attı.

Bu hikayeyle açıkça yanlış olmasına rağmen, site geçen ay gerçeğe aykırı bir şekilde ısrar eden başka bir yazı yayınladı Beyonce hamilelikte kilo aldığı için saklanacaktı . Gerçekte, sosyal medyasında ve resmi web sitesinde düzenli olarak yaptığı güncellemelerle büyüyen artışını gururla sergiliyor. Dedikoducu Polis ayrıca son iki ayda RadarOnline'daki hamilelikle ilgili diğer çeşitli iddiaları da çürüttü ve satış noktasının Beyonce'nin 2016'nın başlarında yanlışlıkla hamile olduğunu iddia ettiği zamanı unutamayız.

Tüm bunlar, şarkıcı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda webloid'in kanıtlanacak kadar korkunç bir sicili olduğunu söylemektir. Şimdi bir Beyonce kaynağı anlatıyor Dedikoducu Polis çevrimiçi yayın neden bahsettiğini bir kez daha bilmiyor. Aslında, bu son hikaye sorulduğunda, başka bir kişi, 'Radar'ın bir şeyleri uydurmayı bırakması gerekiyor.' Dedikoducu Polis katılıyor.

Ve webloid'in bu makaleyi yayınlamasının tek nedeni, aniden kardeş çıkışını hatırlamasıydı. TAMAM MI! geçen sonbaharda iddia etti Beyonce ve Jay Z evlat ediniyorlardı . O zamanlar iddiayı destekleyecek hiçbir şey yoktu ve şu anda da bir kanıt yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.