Yaptı Beyonce gerçekten ver kim Kardashian 'Soğuk omuz' Sean 'Diddy' Taraklar '50. doğum günü partisi mi? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Kanye Batı ve Jay z Geçtiğimiz birkaç yılı çeşitli sorunlar nedeniyle kan davası geçirerek geçirdi, ancak bu ayın başlarında Los Angeles'taki Combs’un doğum günü partisinde el sıkışırken ve gülerek fotoğraflandılar. TMZ bunu bildirdi West ve Jay-Z sığır etine yerleşti , Jay-Z’nin yayın hizmeti Tidal'dan telif hakları konusunda yasal bir mücadele de dahil. West ayrıca rapçi ve eşi Beyonce'yi 2014 düğününe Kardashian'a katılmadığı için çağırdı. İki adam gerilimi arkalarında bıraktı, ancak Yaşam tarzı eşleri için aynı şey söylenemez.Bir iddia edilen kaynak, dergiye Beyonce'nin Combs'un doğum gününü kutlarken 'Kim'i bütün gece görmezden geldiğini' söyler. Sözde içeriden biri, 'Jay ve Kanye geçen yılı birbirlerini kazı yaparak geçirmemişler gibi gülümsüyor ve gülüyorlardı' dedi. Ama Beyonce ve Kim'in etkileşime girdiğini hiç görmedim. Merhaba bile değil. ' Bilinmeyen bilgi sahibi, kocalarından farklı olarak, iki kadının barış yapmakla ilgilenmediğini söylüyor. 'Beyonce kendi işini yaparken Kim kenarda duruyordu.'

Tabloid’in raporu doğru değil. Diddy’nin partisinden sadece günler sonra, Beyonce ve Kardashian bayram karaoke partisine katıldı ortak arkadaşları mücevher tasarımcısı Lorraine Schwartz tarafından ağırlandı. E! Haberler, ünlülerin kepçeleri için çok daha güvenilir bir kaynak Yaşam tarzı , iki kadının birbirini görmekten mutlu olduğunu bildirdi. Çıkış, “Beyonce inanılmaz bir ruh hali içinde görünüyordu ve gülümserken ve birçok insana merhaba derken görüldü. Kim de merhaba demek için yola çıktı. '

Tek neden Yaşam tarzı Bu önermenin nedeni, West ve Jay-Z'nin Combs’un partisinde sohbet ederken görülmeleriydi, ancak karılarının etkileşimde bulunduğuna dair herhangi bir fotoğrafın olmamasıydı. Bu, Beyonce'nin Kardashian'ı küçümsediği anlamına gelmiyor - bu sadece ikisinin kamerada sohbet ederken yakalanmadığı anlamına geliyor. Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla kontrol etti, tabloid’in yazısının uydurma olduğunu bize anlattı. Beyonce ve Kardashian arasında devam eden bir kavga olmadığı söylendi.

Şarkıcı ve realite yıldızı bir zamanlar olduğu kadar yakın görünmese de, bu kimseye 'soğuk omuz' verildiği anlamına gelmez. Elbette, bu ilk kez olmayacak Yaşam tarzı süperstar çiftler arasındaki geçmiş gerilimden yararlanmaya çalıştı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Kardashian ve West, Beyonce ve Jay-Z ile rekabet ediyordu kendi evlerinin büyüklüğünde. Yayın, iki çift arasındaki ilişkiye veya bugün nerede durduklarına dair hiçbir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.