Beyonce büyük, spekülatif bir iddiaya rağmen implantlardan “yeni göğüsleri” yok. Belirli bir webloid, görünüşte süper yıldızın vücuduna takıntılı ve görünüşe göre iddialarının doğru olup olmadığı umurunda değil. Fakat Dedikoducu Polis şarkıcının göğsüyle ilgili bu uygunsuz spekülasyonu alt üst edebilir.

Bob Ross, wie er starb

'Beyonce’nin' YENİ 'Göğüsleri GI-NORMOUS'tur… İMPLANTLAR OLDUĞUNU MU MU? Yoksa İKİZLERDEN mi? her zaman klas MediaTakeOut bir manşetle sorar. Web sitesi, oyuncunun kocasında 'vücudunu gösterdiğini' iddia ediyor. Jay-Z’nin son müzik videosu 'Family Feud' için ve 'İnsanlar artık Bey’in BOOBS hakkında konuşmaya başlıyor.' İddialarını destekleyecek herhangi bir özel delil bulunmayan blog, “Bazı insanlar onun BÜYÜK GÖĞÜSÜNün hamileliğinin bir sonucu olduğunu söylüyor. Ancak diğerleri Beyonce'nin doğumdan hemen sonra PLASTİK CERRAHİ geçirmiş olabileceğinin anlaşıldığını söylüyor. 'Beyonce, geçen Haziran ayında ikizler Rumi ve Sir Carter'ı doğurdu. Şimdi altı aydan fazla bir süre sonra, priz aniden yeni bir göğüs boyutuna sahipmiş gibi davranıyor, ancak bu, altı ay önce geçirdiği gizli kozmetik ameliyatın sonucu olabilir. Gerçekte, şarkıcının göğüsleri daha büyük görünüyor çünkü o süt üretiyordu ve hala devam ediyor. Aslında, doktorlar yeni ebeveynlere 'göğüslerinizin önemli ölçüde şişmesini beklemelerini' söyler. Ve emzirmeye devam ettikçe, emzirilmiş olarak kalacaktır.

Bu elbette yaygın bir bilgidir ve muhtemelen Beyonce’nin göğüs büyüklüğünün doğal, normal nedenlerin aksine plastik cerrahinin sonucu olduğu konusunda benzer şekilde hiçbir saygın kuruluşun spekülasyon yapmamasıdır. Rahatsız edici bir şekilde, bu, çevrimiçi yayının Grammy kazananını gerçekten sadece hamileliğin tipik yan etkileriyle uğraşırken cerrahi iyileştirmelerle suçlaması ilk kez değil. Mayıs ayında, Beyonce temsilcisi yaptığı açıklamada MediaTakeOut'u eleştirdi özel olarak döşenmiş Dedikoducu Polis Webloid yanlış bir şekilde hamileyken dudak enjeksiyonu yaptığını iddia ettikten sonra.

'MTO çalışanları, hamileliğin bir kadının tüm vücudu üzerindeki etkileri hakkında ne biliyorsunuz?' sözcü anlamlı bir şekilde sordu. Temsilci, 'Yüzlerimize, ayaklarımıza ve tüm vücudumuza fedakarlık memnuniyetle karşıladığımız bir şey çünkü dünyaya bir gün nefret ve olumsuzluğunla savaşacak güzel insanları getiriyoruz.' Dedi. MediaFakeOut'un 2018'de kirli yollarını sürdürmeye karar vermesi talihsiz, ancak şaşırtıcı değil.

wird Smith und Margot Robbie Beziehung

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.