Beyonce yeni bir rapora rağmen “plastik cerrahlar” sayesinde Haziran ayında ikiz doğum yaptıktan sonra “bedenini” geri alamadı. Dedikoducu Polis bu iddiayı düzeltebilir. Bize bunun 'kesinlikle doğru olmadığı' söylendi.

Göre National Enquirer , Beyonce fiziğini geri almak için 'birden fazla prosedür' uyguladı. Sözde bir 'arkadaş', süpermarket tabloidine doğal olmayan bir şekilde tanımlayıcı ayrıntılarla anlatırken, 'Beyonce, özellikle Haziran ayında Rumi ve Sir ikiz olduktan sonra kesinlikle şekle girme baskısını hissediyordu.' Aynı sözde kaynak aynı derecede doğal olmayan bir dille ekliyor: 'Blue Ivy olduktan sonra zor değildi, ama şimdi daha yaşlı ve kilo vermekte zorlanıyor.'Derginin iddia edilen kaynağı ayrıca, Beyonce'nin ikizlerin gelişinden sonra 'göğüslerini büyüttüğünü' ve 'doğumdan hemen sonra poposunu çalıştırdığını' iddia ediyor. Bu operasyonlara ek olarak, şarkıcı da liposuction yaptırdı ve 'dolgu maddeleri ve Botoks konusunda denize düştü'. Ve sonra hikayesini biraz olumlu hale getirme girişiminde, Beyonce’nin sözde 'arkadaşı', 'Sonuçlardan heyecan duyuyor ve şu anda her zamankinden daha seksi göründüğünü düşünüyor.'

Başlangıç ​​olarak, hangi gerçek 'arkadaş' arkadaşlarının plastik ve kozmetik cerrahi sırlarını alt düzey bir tabloid'e ifşa ederdi? Şarkıcının 'arkadaşının', Beyonce'nin ikizleri olduğunu, isimlerini ve doğduklarında neden 'şekle geri dönme baskısını kesinlikle hissettiğinin' motivasyonu olarak kısa alıntılarla ortaya koyması ne kadar kolaydı? Beyonce’nin göğüsleri ve arkası gerçek olsa da, Enquirer 'Nin makalesi tamamen sahtedir.

İlginç olan, geçen yıl aynı magazin dergisinin Beyonce, SoulCycle'da korumalarıyla birlikte çalışıyor ve daha sonra duş almalarına izin vermiyor, ama şimdi çıkış onun egzersiz rejiminden bahsetmiyor. Gerçek şu ki, Beyonce ikizlerini doğurduktan birkaç hafta sonra SoulCycle'a geri döndü ve hamilelik öncesi vücudunu geri almaya çalışıyordu. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Halen içeriden biriyle görüştüğümüzde, derginin Beyonce'nin Beyonce'nin 'plastik cerrahlar' ın kendisine çeşitli prosedürler uyguladığına dair son hikayesinin 'açıkçası doğru değil' olduğunu garanti ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.