İddia eden bir hikaye Beyonce 'ünlülerin önünde şekil değiştirirken yakalandı Serena Williams 'Düğün' yüzde 100 yalan haberdir. Dedikoducu Polis benzer saçma bir makaleden yaklaşık bir ay sonra gelen bu uydurmayı ifşa edebilir. Jay z .

Göre YourNewsWire Perşembe günü yayınlanan raporda, 'Beyonce’nin hayranları, Cumartesi günü Serena Williams’ın düğün töreninde' Single Ladies 'şarkıcısı bir sürüngene şekil değiştirirken yakalandığında yıkıcı bir darbe aldı.' Tam o ilk cümlede birden fazla hata var. Söylemeye gerek yok ama hayır, süperstar 'bir sürüngene şekil değiştirirken yakalanmadı.' Bu nedenle hayranlarına 'yıkıcı bir darbe' gelmedi. Ek olarak, Williams’ın düğün töreni geçen Perşembe, tam bir hafta önce gerçekleşti. Cumartesi günü yapılmadı.Bu tuhaf webloid, hikayesini bir fotoğraf Beyonce Instagram'da paylaştı Nikah için giydiği kıyafetle (yukarıya bakın), şarkıcının 'korku şovunun' 'bir tür üst düzey hile' olduğunu düşünen sözde bir 'güvenlik görevlisine' atıfta bulunuyor. diğer ünlüleri eğlendirmek. ' Bu kimliği belirsiz (ve muhtemelen varolmayan) kişi, düğünün temasına atıfta bulunarak, 'Bir tür Güzel ve Çirkin şey. Bilirsiniz, her zamanki güzel halinden en korkunç görünüşlü, kısa, pullarla ve yağlı tüylerle kaplı ve [küfür] tıknaz yaratığa geçiyor. '

Ama sonra güvenlik görevlisi Beyonce'nin bir şekil değiştirme sürecine girdiğini fark etti. İnsan ve sürüngen formu arasındaki geçişler onun kontrolünün dışında görünüyordu ”diyen site, gardiyanın“ Herkes ona bakmaya başladığında paniğe kapılıyordu. Bunun bir tür avangart performans olmadığı anlaşıldı. Beş ayak boyunda, tombul, yağlı tüyler ve pullarla kaplıydı. Gerçekten kaba bir tavır sergiledi, sanki bedenini yırtıp, ona yarım bir şans verirsen yüzünü parçalayacakmış gibi. Bazı insanlar nefes nefese kalıyordu ve dehşete düşüyordu, diğerleri onu korumaya çalıştı, dikkat dağıtıcı şeyler falan yarattı. '

Elbette, kuruluşun son derece çirkin iddialarını kanıtlayan hiçbir fotoğraf veya video kanıtı yok, ancak bu 'hesabın' 'Beyonce ile sürüngen formunda yaşadığı rahatsız edici deneyimi hakkında tweet atan garson ekibinin bir üyesi tarafından desteklendiğini' iddia ediyor. Bununla birlikte, çevrimiçi yayın, elverişli bir şekilde, 'garsonun tweetlerinin, genel adlandırma ve reptilleri utandıran üyelere sıfır tolerans yaklaşımını benimseyen bir sosyal medya ağı olan Twitter'dan silindiğini' belirtmektedir.

Bu, geçen ay YourNewsWire'ın Jay-Z bir sürüngene 'şekil değiştirirken' yakalandı United Airlines uçuşunda. Web sitesi, birçok tanığın olay hakkında tweet attığı konusunda ısrar etti, ancak tüm mesajlar daha sonra Twitter'dan silindi. Gerçekte, tweetlerin fotoğrafları tamamen üretilmiş gibi görünüyordu. Dedikoducu Polis gösterilen kullanıcı adlarına sahip herhangi bir gerçek hesap bulamadı. Rapçi hakkındaki vahşi kertenkele iddiasını destekleyecek hiçbir meşru kanıt yoktu, tıpkı şu anda Beyonce hakkındaki bu iddiaları destekleyecek kanıtların olmaması gibi, Williams'ın düğünü birçok saygın yayından dünya çapında yer almış olsa da.

Bu webloid'den çok sayıda bulunan bu ünlü sürüngen hikayelerini, değinmeye değmeyecek çöpler olarak yazmak kolay olurdu. Ancak bu site aynı zamanda gerçek güncel haberlerle bu uydurma uzun masalları karıştırarak gerçek haberler de yayınlıyor. Okuyucular ikisini birlikte gördüklerinde, en saçma hikayelerin bile doğru olabileceğini düşünmeleri için kandırılıyorlar. Bu yüzden Dedikoducu Polis gerçekte neyin sahte olduğunu vurgulamaya kararlıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.