Dır-dir Beyonce kızgın Ryan Reynolds ve Blake Lively onun hakkında yapılan bir şaka üzerine Deadpool 2 ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Hugh Jackman, Matthew McConaughey ve Justin Bieber da dahil olmak üzere düzinelerce ünlü süper kahramanın devam filminde alay ediyor. Reynolds, filmin bir noktasında başka bir karaktere, 'Beyonce'nin sözleriyle, lütfen beni aldatmayı bırakın' diyor. Göre KB , şarkıcı hem kendisinin hem de Jay-Z'nin evlilik meselelerinin gülmek için oynanması nedeniyle hem öfkeli hem de utanıyor.Canlı olarak, yıldızıyla evli olmanın yanı sıra Marvel çizgi roman serisiyle hiçbir ilgisi yok. Yine de sözde bir 'kaynak', Beyonce'nin oyuncuya kızdığını çünkü 'Ryan'a aldatılan başka bir kadınla dalga geçmeyi iki kez düşünmesini söylemeyerek kız kodunu bozduğunu' söylüyor. Görünüşte varolmayan içeriden ekliyor, 'Bunun acımasız olduğunu düşünüyor ve kesinlikle gülmüyor.'

ist josh duhamel verheiratet mit fergie

Ancak Beyonce, pahasına yapılan şakalar söz konusu olduğunda iyi bir mizah anlayışına sahip olduğunu geçmişte göstermiştir. Ekim 2016'da 'Saturday Night Live' albümünü taklit etti Limonata , özellikle de Jay-Z'nin onu aldattığını en üstü kapalı olarak öne süren parça olan 'Sorry' için müzik videosu. Gelecek yıl, Beyonce, parti sonrası 'SNL' ye katıldı kocasının müzik konuğu olarak görünmesinin ardından.

Açıkça görülüyor ki, ne şarkıcı ne de kocanın aldatma tartışmalarıyla dalga geçtikleri için skeç komedi şovuna karşı bir kinleri yok. Beyonce'nin hızlı bir tek seferlik oyun hakkında kızacağına inanmak için hiçbir sebep yok. Deadpool 2 'SNL' nin bütün bir taslağı duruma adadığı için üzgün olmadığında. Dedikoducu Polis ayrıca, makalenin iddialarını doğrulayamayan şarkıcının temsilcisine de ulaştı.

meine 600 lb Leben Assanti Brüder

O esnada, Reynolds'ın kendisi de galasında şöyle dedi: Deadpool 2 bu ayın başlarında ünlülerin filmde dalga geçtiği bir adım attı. Oyuncu, 'Biraz dalga geçme var, ama sanırım herkes bunu olduğu gibi, olduğu gibi görüyor,' dedi aktör. 'Mizahın çoğu gerçekten dişsiz.'

Kayda değer, KB aynı güvenilmez çıkış Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için geçen yıl aradı Reynolds ve Lively bir bölünmeye gidiyorlardı yoğun programları ve ayrı zamanları boyunca. Açıkçası, mutlu eşler hala çok birlikte. Bir filmdeki bir şaka yüzünden çifti Beyonce ile karşı karşıya getiren bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.