Kaplan Kral: Cinayet, Kargaşa ve Delilik Netflix’in Greater Wynnewood Egzotik Hayvan Parkı’nın eski operatörü Joe Exotic’in istismarlarını konu alan yeni belgesel dizisidir. Şov, hayattan daha büyük karakterlerle ve şok edici kıvrımlarla dolu ve neredeyse herkesin onun hakkında konuşmasına neden oluyor. Ünlüler de dahil olmak üzere hayatın her kesiminden insanlar COVID-19 nedeniyle kendilerini izole ediyorlar ve Kaplan Kral kesinlikle hepimizin hemfikir olabileceği bir şey gibi görünüyor.

Rainn Wilson

Rainn Wilson, sosyal medyada 'Dwight Exotic' in komik bir anlık görüntüsünü yayınladı. Ayıları, pancarları ve büyük kedileri gibi görünüyor Ofis şimdi yıldız.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dwight Egzotik

Tarafından paylaşılan bir yayın Rainn Wilson (@rainnwilson) 30 Mar 2020, 11:25 PDT tarihinde

Jared Leto

Jared Leto, bir çevrimiçi izleme partisi düzenlediği sırada rolü giydirdi. Kaplan Kral Twitter'dan. Oyuncu yüksek sesle bir gömlek ve kovboy şapkası taktı ve takipçileri katılmaya teşvik etti #JaredLetoCinemaClub, gösteriye ilk bölümünden başlarken.

Şarkıcı, şovdaki bazı benzersiz kıyafetlerin ne kadar tanıdık olduğu konusunda bile şaka yaptı. Jared Leto, Carole Baskin ile şaşırtıcı derecede benzer bir toplulukta onu tasvir eden eski fotoğraflar bile buldu.

Snoop Dogg

Snoop Dogg, şovla ilgili tüm memlere atlamak zorunda kaldı. Rap efsanesi, hayran yapımı bir photoshop'unu Snoop Exotic olarak yeniden yayınladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Egzotik meraklı [?]

Tarafından paylaşılan bir yayın Snoop Dogg (@snoopdogg) 31 Mar 2020, 3:09 am PDT tarihinde

Larry King

Yayın devi Larry King şakalara bile girdi. Hızlı bir tweet ile kendisi ve Bay Egzotik arasındaki benzerlikleri çabucak ortadan kaldırdı.

Gwyneth Paltrow

Goop'un beyni, Carole Baskin'in kocasının gizemli kayboluşuna bir şekilde dahil olduğu şeklindeki popüler teoriyle aynı fikirdedir ve büyük harflerle 'BAŞKA AÇIKLAMA YOKTUR' yorumunu yapar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Don Lewis tarafından birleştirilmiş bir ulus. #CommentsByCelebs

frank fritz von amerikanischen pickern

Tarafından paylaşılan bir yayın Yorumlar Ünlüler tarafından (@commentsbycelebs) 30 Mar 2020, 22:24 PDT tarihinde

Zoe Kravitz

Gelecekteki Kedi Kadın Zoe Kravitz, Britney Spears'ın bir zamanlar birlikte çalıştığı gerçeğini aşamadı. Kaplan Kral VMA performansı için 's Doc Antle. Vahiy, Reese Witherspoon'dan şok olmuş kedi emojilerinin yanı sıra diğer ünlülerden Lily-Rose Depp ('Omfg'), Hailey Bieber ('true'), Suki Waterhouse ('ommmmfg'), Princess gibi bir dizi yanıt çekti. Nokia ('[küfürlü] çığlık atıyorum'), Laura Dern ('sarsıldım'), Celeste Barber ('Hang. THE [küfür]. Açık!') Ve daha fazlası.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

iyi arkadaşlar. bence bu 'bu önemli' dizisinin sonu olabilir. çünkü hiçbir şey bundan daha önemli olmayacak ... bu gerçekti. önemliydi…. teşekkürler ve hoşçakal. #bu önemli

Tarafından paylaşılan bir yayın Zoe Kravitz (@zoeisabellakravitz) 30 Mar 2020, 10:10 PDT tarihinde

Paul F. Tompkins

Komedyen ve BoJack Süvari yıldız Paul F. Tompkins, neredeyse herkesin uzaktan bağlantı kurduğuna dikkat çekti. Kaplan Kral benzersiz bir stil ve dekor anlayışına sahiptir.

Hank Green

Yazar Hank Green, Joe Exotic'in en büyüleyici yönlerinden biri olan müzik kariyeri hakkında iyi bir noktaya değindi. Ve dürüst olalım, 'Bir Kaplan Gördüm' şu anda hepimizin ihtiyaç duyduğu şarkı.

Pete Holmes

Komedyen Pete Holmes, Joe Exotic'in ilk bakışta neden bu kadar tanıdık geldiğini tam olarak anladı. Şovun etkinliklerinin dramatize edilmiş bir rekreasyonu varsa, bu mükemmel bir oyuncu seçimi olabilir.

Dax Shepard ve Edward Norton

Benziyor Koltuk Uzmanı sunucu Dax Shepard, Pete Holmes’un Joe Exotic seçimine katılmayabilir. Maalesef, karşı çıkacak gibi görünüyor Annesiz Brooklyn yıldız ve yönetmen Edward Norton, bu da onu zorlu bir yarış haline getiriyor.

Blink-182

Blink-182'nin eski üyeleri bile birkaç espri aldı. Tom DeLonge, Joe Exotic'in gösteriden çıkması için daha eşsiz fotoğraflarından birini ve Joe olduğunu belirten başlık ile birlikte yayınladı. Mark Hoppus bu kayda izin vermeyi reddetti ve 'Sen Joe'sun. Ben Joe'yum. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ben Joe'yum.

Tarafından paylaşılan bir yayın Resmi Tom DeLonge (@tomdelonge) 30 Mar 2020, 20:53 PDT tarihinde

Lucy Lawless

Xena: Savaşçı Prenses efsane Lucy Lawless erdemli bir intikam umuduyla terk edilmişti. Bunca yıldan sonra hala şiddetli bir savaşçı olduğunu görmek güzel.

kim Kardashian

Kim Kardashian, geçen hafta hayranlarına şovu abarttı. Tweet hızla 30.000'den fazla beğeni topladı ve yorumlar yoğunlaştı.

Ryan von der Black Ink Crew

The Kardashians ile tutmak yıldız şovun popülaritesi ve ilk tweet'i karşısında şaşkına döndü ve inanılmaz derecede önemli bir takip sorusuna yol açtı. Gwyneth Paltrow'a nasıl hissettiğini sormak isteyebilir!

Colin Hanks

Babası Tom Hanks'in kısa süre önce bir COVID-19 bölümünden geçtiği Colin Hanks, seriye başladıktan sonra hepimizin aklına takılan ifadeyi kolayca tespit etti.