Hollywood'da saç önemlidir. Nereden Brad Pitt ve Tom Cruise -e Zac Efron ve Jason Momoa , günümüzün en büyük yıldızlarından bazıları uzun, tatlı kilitlere sahiptir. Ancak bu, kel aktörleri, iyi kurgulanmış meslektaşları kadar yetenekli ve popüler olmaktan alıkoymuyor. Bu noktayı kanıtlamak için, Hollywood'daki en iyi kel aktörlerin aşağıdaki listesini topladık.J.K. Simmons şirketinde

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)J.K. Simmons

J.K. Simmons’ın 40 yılı aşkın inanılmaz derecede başarılı kariyeri filmler, müzikaller, TV şovları ve reklamları kapsıyor. Küçük ekranın en popüler dizilerinden bazılarında rol aldı. Yasa ve Düzen , Daha yakın ve Oz. Ayrıca 2014 filmi için En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü ve Altın Küre kazandı. Kırbaç ve gibi büyük gişe rekorları kıran filmlerde yer aldı Adalet Birliği, La La Land, ve Örümcek Adam: Evden Uzakta. Ve 65 yaşındaki oyuncu size tanıdık geliyorsa, ancak onu yerleştiremiyorsanız, bunun nedeni yakın zamanda bir şirketin sözcüsü olarak görev yapmış olması olabilir. Bir dizi komik Çiftçi Sigorta reklamları .Bruce Willis

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Bruce Willis

Önce Bruce Willis Hollywood'un en başarılı büyük ekran kel oyuncularından biri oldu, ABC şovunda eğlenceyi seven dedektif David Addison olarak küçük ekranda ün kazandı. Ayışığı. Ancak izleyiciler onu 1987 aksiyon filminde alaycı polis John McClane olarak gördüklerinde Zor, bir aksiyon yıldızı olarak kaderi belirlendi. 65 yaşındaki aktör 4'te başrol oynamaya devam etti Zor devam filmleri gibi mega hitlere ek olarak 12 Maymun, Beşinci Eleman, Altıncı His, Dokuz Yarda Tümü, Kırılmaz, ve Sin City.2018 CinemaCon

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Samuel L. Jackson

Gibi unutulmaz filmler sayesinde Pulp Fiction ve nefretli sekiz 11 Marvel Sinematik Evreni filmindeki Nick Fury rolünün yanı sıra, Samuel L. Jackson, günümüzün en tanınmış kel oyuncularından biridir. Son derece üretken oyuncu 150'den fazla filmde rol aldı ve 72 yaşında bile yavaşlama belirtisi göstermiyor. Daha sonra, süper casus Nick Fury rolünü bir kez daha yeniden canlandıracak. yaklaşan Disney + yayın dizisi aradı Gizli İstila .

Michael Keaton

(DFree / Shutterstock.com)

Hat Tom Selleck Parkinson?

Michael Keaton

Michael Keaton ilk olarak 1980'lerde bir film yıldızı oldu. Gişe rekorları kıran filmlerde oynadığı rollerle tanınır. Gece Vardiyası, Bay Anne, Beetlejuice, ve yarasa Adam , sanatçının popülaritesi '90'lar ve 2000'lerde azaldı. Ancak bu durum, 2014'te Keaton'ın Akademi Ödülü'ne aday gösterilmesi ve Oscar ödüllü filmdeki performansıyla Altın Küre kazanmasıyla değişti. Birdman . O zamandan beri, neredeyse pürüzsüz kafalı olan 69 yaşındaki, eleştirmenlerce beğenilen filmlerde görünmeye devam etti. Gündem ve Chicago Davası 7.

Jonathan Banks, siyah papyonlu siyah smokin içinde 65. Yıllık Primetime Emmy Ödülleri

(s_bukley / Shutterstock.com)

Jonathan Banks

73 yaşındaki bu oyuncu 1970'lerden beri istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Küçük TV ve film bölümleriyle başladı ve sonunda 1987 suç dramasında başrol oynamaya başladı. Bilge Adam , bunun için bir Emmy adaylığı elde etti. Ayrıca aşağıdaki gibi klasik filmlerde de rol aldı Uçak !, Gremlins, Beverly Hills Cop , ve 48 saat . Ama hayranlar muhtemelen onu en iyi AMC şovlarındaki sert kafalı tetikçi Mike Ehrmantraut olarak tanıyor. Kötü kırma ve Saul'u arasan iyi olur. Banks, bu rol için beş Emmy adaylığı kazandı ve 2015'te Mike Ehrmantraut'u oynadığı için Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülü kazandı.

Dwayne Johnson Dünya galasında

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Dwayne Johnson

Yüzük adıyla da bilinir ' Kaya , 'Profesyonel güreşçiye dönüşen aktör, gezegendeki en büyük gişe yıldızları . Filmleri dünya çapında 10,5 milyar dolardan fazla hasılat elde etti ve çok beğenilen filmler içeriyor. Mumya Dönüyor, Akrep Kral, Merkezi İstihbarat, Jumanji: Ormana Hoş Geldiniz, Moana, ve Jumanji: Sonraki Seviye . Ayrıca Lou Hobbs'ta filmin beş filminde rol aldı. Hızlı ve Öfkeli ve popüler HBO serisinde beş sezon boyunca emekli NFL oyuncusu Spencer Strasmore'u oynadı. Ballers.

Stanley Tucci, 67.Berlinale Film Festivali

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Stanley Tucci

Deneyimli bir sinema oyuncusu olan Stanley Tucci, Hollywood'un en büyük gişe rekorları kıran filmlerinden bazılarında ve eleştirmenlerce beğenilen bağımsız filmlerde rol aldı. 1996'da komedi-drama filminde ortak yazdı, ortak yönetmen ve rol aldı. Büyük gece Sundance Film Festivali'nde Büyük Jüri Ödülü'ne aday gösterilen ve En İyi İlk Senaryo dalında Independent Spirit Ödülü ve En İyi Yeni Yönetmen dalında New York Film Eleştirmenleri Birliği Ödülü kazandı. O zamandan beri, küçük bağımsız filmlerde başrol oynamaya devam ederken, aynı zamanda gibi filmlerde daha tanınabilir roller üstleniyor. Şeytan Marka Giyer ve Açlık Oyunları film imtiyazı.

Tom Cruise und Suri News
Terry Crews

(DFree / Shutterstock.com)

Terry Ekipleri

Komik bir komedi oyuncusu olmanın yanı sıra, bu 53 yaşındaki yıldız başarılı bir sporcudur. 1990'ların başından ortasına kadar, Los Angeles Rams, San Diego Chargers ve Washington Redskins'de oynayan NFL için savunma oyuncusu ve defans oyuncusuydu. 1997'de futboldan emekli olduktan sonra, gözünü oyunculuk kariyerine dikti ve sonunda 2002 komedisinde çıkış rolünü üstlendi. Sonraki Cuma. Ayrıca sitcom'da Julius Rock oynayarak dört sezon geçirdi. Herkes Chris'ten Nefret Ediyor ve şu anda Terry Jeffords ve popüler şov olarak izleyicileri büyüleyen Brooklyn Dokuz Dokuz.

Patrick Stewart, 59. Cannes Film Festivali

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Patrick Stewart

Sahne ve sinema yıldızı Patrick Stewart, Hollywood'un belki de en iyi bilinen kelliklerinden biridir. Bu, Jean-Luc Picard rolündeki ikonik rolünden kaynaklanıyor olabilir. Star Trek: Yeni Nesil , bu ona sadık (ve bazen takıntılı) hayranların lejyonlarını kazandırdı. Ancak Stewart aynı zamanda prestijli Royal Shakespeare Company'nin bir üyesi olarak yıllar geçirmiş başarılı bir Thespian'dır. Ayrıca, yedide Profesör Charles Xavier'i canlandırdığı için çok seviliyor. X Men filmler ve hatta birkaç popüler video oyununda karakteri seslendirdi. X-Men Efsaneleri ve X-Men: Sonraki Boyut .

Siyah t-shirt ve siyah boncuklu kolye içinde CBS TV Stüdyoları Summer Soiree TCA Partisinde Shemar Moore.

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Shemar Moore

20 Nisan 1970 doğumlu 50 yaşındaki Shemar Moore, çok popüler bir kel aktör. Pembe dizide göründükten sonra Genç ve Huzursuz ve dans serisinin ortak bir versiyonuna ev sahipliği yapıyor Ruh treni, hit TV şovunda Özel Ajan Derek Morgan'ı oynayarak 11 yıl geçirdi. Criminal Minds. Moore, 2015'teki performansıyla bir Emmy Ödülü kazandı ve ayrıca sekiz NAACP Image Ödülü kazandı. Şu anda CBS dizisinde rol alıyor. S.W.A.T. ve gibi filmlerde göründü Justice League ve Teen Titans, Superman'in Ölümü , ve Süpermenlerin Hükümdarlığı .

Jason Statham,

(DFree / Shutterstock.com)

Jason Statham

Eleştirmenler bunu karşılaştırdı İngiliz aktör 1980'lerin ve 90'ların Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone ve Jean-Claude Van Damme gibi ikonik aksiyon yıldızlarına. Başarılı bir atlet ve dövüş sanatları ustası olan 53 yaşındaki oyuncu, aksiyon dolu filmlerde sert anti kahramanları oynama becerisine sahiptir. Koparma, Taşıyıcı, Cehennem Melekleri, ve Krank . O da üçte göründü Hızlı ve Öfkeli 2011 filminde rol alan filmler The Tamirci (cesur bir 1972 Charles Bronson filminin yeniden yapılanması) ve yüksek hasılat yapan 2016 devam filmi, Mekanik: Diriliş.

Vin Diesel

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Beyonce Jay Z Scheidung

Vin Diesel

Mark Sinclair doğdu, Vin Diesel başka bir kel aksiyon filmi yıldızı. Şu ülkelerde Dominic Toretto oynamasıyla tanınan The Hızlı ve Öfkeli film franchise'ı, aynı zamanda yüksek oktanlı hitlerde de kıç tekmeledi. Pitch Black, The Chronicles of Riddick, Guardians of the Galaxy, ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı. 53 yaşındaki oyuncu, pürüzsüz kafasına ek olarak derin sesiyle ve özenle korunan özel hayat . Bu yılın başlarında, Diesel beklenen bir pop müzik dünyasına girmek Akılda kalıcı ve iyimser dans single'ı 'Feel Like I Do' ile.

Howie Mandel

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Howie Mandel

Bu kel yıldızı en kolay şekilde şu şovların ev sahibi olarak tanıyabilirsiniz. Amerika'nın yeteneği var veya Sorman komik Howie Mandel'in ayrıca, özellikle ses oyunculuğunda uzun bir oyunculuk geçmişi vardır. Gremlinler ve Kukla Bebekler . Mandel'in seçime göre kel . 65 yaşındaki, mantıksız korkular ve takıntılı davranışlarla karakterize ciddi bir anksiyete bozukluğu olan OKB'den muzdarip. Mandel için bu davranış, mikrop korkusu etrafında odaklanıyor, bu yüzden korkuluklara dokunmaktan, insanların ellerini sallamaktan ve kendisini potansiyel olarak zararlı bakterilere maruz bırakabilecek diğer günlük şeyleri yapmaktan kaçındığını söylüyor. Aynı şey, kiri en aza indirmek için tıraş olmaya devam ettiğini söylediği kafası için de geçerli.