Are Cameron Diaz ve Benji Madden üzerinde savaşmak Drew Barrymore ? Bir tabloid, müzisyenin uzun süredir arkadaşıyla çalıştığı için karısını kıskandığını bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

Drew Barrymore, Cameron Diaz için Sorun Yaratıyor mu?

Göre Yeni fikir Cameron Diaz, en iyi arkadaşı Drew Barrymore ile yeni bir film çekmek için emeklilikten çıkmayı düşünüyor. Bununla birlikte, isimsiz kaynaklar Benji Madden'in endişeli olduğunu iddia ediyor, eğer bunu yaparsa Diaz ile evliliğinin sonunu getirebilir. Diaz, Madden ile evlendikten kısa bir süre sonra 2018'de oyunculuktan emekli olduğunu açıkladı. Çifti son zamanlarda ilk çocuklarını karşıladı , birlikte Raddix adında bir kız çocuğu.İçeriden biri, Madden'in “daha ​​geleneksel olarak daha iyi görünen bir başrol için onu yapacağı fikrine takıntılı olduğunu ortaya koyuyor. Her zaman tanışmadan önce çıktığı türden bir adam. ' Kaynak, şarkıcının “güven sorununun aralarına girmesine izin verdiğini açıklıyor. Cam, kariyerini kontrol etmeye çalıştığına dair herhangi bir belirti yaparsa bundan etkilenmeyecek. ' O zaman tabloid bahseder Maske aktrisin eski erkek arkadaşları ve kaynak, Madden'ın onlara 'Cam’ın güzel çocukları' dediğini iddia ediyor.

Benji, Cameron'ın Yeniden Çalışmasını Gerçekten Kıskanıyor mu?

İçeriden, 'Eskiden onun zevki olduklarını biliyor ve açıkçası hala soluk, dövmeli bir rock yıldızıyla evlendiğine dair bir inançsızlık var,' diye ifşa ediyor içeriden. Derginin kaynağı Barrymore ve Diaz'ın bir araya gelip gelmediğini merak ederek sona eriyor, Madden 'erkek oyuncu kadrosu hakkında söz isteyecek' ve Diaz kesinlikle 'bundan memnun olmayacak.'

Cameron Diaz'ın Oyunculuğa Dönmesinin Arkasındaki Gerçek

Bu tabloid ne haber olursa olsun, Dedikoducu Polis hiçbirini satın almıyor. Başlangıç ​​olarak, dergi, Benji Madden ve Cameron Diaz'ın Drew Barrymore için kavga ettiklerini ima ederek başlıyor. Ardından, çıkış, Diaz'ın oyunculuğa dönmesi durumunda Madden'ın güvensiz olduğunu öne sürmek için anlatısını değiştirir. Ancak parçada birkaç göze batan delik var. Sözde hangi “proje” üzerinde çalışıyorlar? Ayrıca Diaz, emeklilikten çıkacağını asla açıklamadı.

Rağmen Mary hakkında bir şey var yıldız onun olduğunu söyledi Diaz'ın bebeğiyle 'kucaklaştığını' ortaya çıkardı . Dedikoducu Polis Madden, Diaz veya Barrymore arasında kötü kan olduğundan şüphe ediyor.

Ayrıca, satış noktalarının ne kadar güvenilmez olabileceğini kanıtladığımız için, magazin dergilerinin Barrymore veya Diaz hakkında söylediklerine güvenmek bile zor. Örneğin, geçen ay baskın yaptık Yeni fikir Drew Barrymore'un sahip olduğunu iddia ettiği için Ellen DeGeneres ile ilgili sorunlar son üç yıldır. Dedikoducu Polis bir raporu açıklığa kavuşturdu KB bu Diaz'ın Barrymore'a başka bir bebek sahibi olması için ilham verdi . Bu yayınların ünlülerin hayatları hakkında gerçek bir kavrayışı yoktur ve ciddiye alınmamalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.