Dır-dir Ben Affleck geri kazanmaya çalışmak Jennifer Garner Oklahoma'da ailesinin çiftliğinin yakınında bir çiftlik satın alarak mı? Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Garner’ın ailesi Oklahoma’da aktrisin Once Upon a Farm serisi için organik gıda üretmek için kullandığı bir çiftliğin sahibi ve işletmecisidir. Göre KB Affleck, Oklahoma'da 'onunla yeniden evlenmesini sağlayacak kurnaz bir plan' olarak eski karısının çiftliğe olan tutkusundan yararlanmayı planlıyor.Bilinmeyen bir kaynak çıkışa 'Ben gizlice Jen'in aile çiftliğinin yakınında müthiş bir çiftlik satın almak için görüşüyor' dedi. 'Her zaman oraya geri taşınmayı ne kadar seveceği hakkında konuştu ve Ben bunu başarabilirse, kollarına geri döneceğini düşünüyordu. Ben şu anda herkeste, özellikle de Jen'de hatalarını düzeltmekle ilgileniyor. Onunla evlenmek ve her şeye yeniden başlamak istiyor, bu yüzden büyük bir jest. '

Oradan anonim içeriden biri, Affleck'in büyük açıklamayı yapmadan önce çiftliğinin 'zevklerine göre dekore edilmesini' istediğini söylüyor. İddia edilen bahşişçi, 'Onu orada özel bir jetle çırpacak, her şeyi gösterecek ve sonra tek dizinin üstüne çökecek,' dedi. Çocukları, torunları ve yuvarlanan tarım arazileriyle çevrelerinde yaşlandıklarını hayal edebiliyor ve Jen'in de buna bayılacağını biliyor.

Magazin dergisinin sahte hikayesi, tanımlanamayan bir 'kaynak' kelimesine dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Affleck'in sözcüsüne ulaştı ve bize bunun doğru olmadığını garanti etti. Oyuncunun adına konuşma yetkisine sahip olan temsilcisi, Oklahoma'da bir çiftlik satın almadığını veya eski karısını geri kazanmaya çalışmadığını onaylar.

Görünüşe göre derginin makalesi icat edilmişti, çünkü yakın tarihli bir röportajda New York Times , Affleck, Garner'dan boşanmasını 'hayatımın en büyük pişmanlığı' olarak nitelendirdi. Dedikodu medyası bunu onunla tekrar bir araya gelmek istediği bir anlam olarak yorumlayabilir, ancak durum böyle değil. Aynı röportajda, “Kesinlikle pişman olduğum şeyler yaptım. Ama kendini toparlamalı, ondan öğrenmeli, biraz daha öğrenmeli, ilerlemeye çalışmalısın. ' Affleck evliliğinin sona ermesinden pişman olsa da, sonucu kabul ettiğini ve hayatın devam ettiğini de kabul eder. Garner'ın bir yıldan uzun süredir işadamı John Miller ile çıktığını da belirtmek gerekir.

Ek olarak, Affleck’in son röportajına kadar, KB oyuncunun aşk hayatına çok farklı bir bakış açısı sundu. Geçen Temmuz, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Affleck kişisel aşçı Gabrielle Coniglio ile çıkıyordu. . Bundan kısa bir süre önce, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Affleck, Kate Beckinsale'e asılıyor . Ve bundan hemen önce yayın ısrar etti Affleck, eski kız arkadaşı Lindsay Shookus ile bir bebek sahibi oluyordu. . Dedikoducu Polis bu hikayelerin üçünü de çürüttü. Şimdi, Garner'ı bunca zamandır geri istediğine inanacak mıyız? Gazetenin, kurgusal bir hikaye oluşturmak için oyuncunun eski karısı hakkındaki son yorumlarını çarpıttığı açık.

Kaynaklar

  • Brooke Blumberg, Ben Affleck Sözcüsü. 2 Mart 2019.

  • Barnes, Brooks. 'Ben Affleck Acıdan İçmeye Çalıştı. Şimdi Dürüstlüğe Çalışıyor. ' The New York Times, 18 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck Kişisel Şefle Çıkıyor mu?' Dedikoducu Polis, 15 Temmuz 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck' Kate Beckinsale'e 'Vuruyor' mu? ' Dedikoducu Polis, 13 Haziran 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck, Lindsay Shookus Yolda Bebek mi Var?' Gossip Cop, 1 Nisan 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.