Bu haftanın magazin iddialarından biri Ben Affleck buluşmak istiyor Meghan Markle Arkadaşı Janina Gavankar , yaklaşan filmdeki rol arkadaşı kim Torrance . Dedikoducu Polis Bununla birlikte, ikilinin sette rahatlamaya başladığına dair söylentileri çoktan çürüttü. Bir kez daha rekoru düzeltebiliriz.

Bu haftanın başlarında, Avustralya Kadınlar Günü hakkında bir hikaye uydurdu Affleck, yeni film setinde Gavankar ile 'flörtleşiyor' , eski karısını oynadığı. Çıkış, oyuncunun rol arkadaşına 'vurulduğunu' ve 'onu etkilemek için yolunun dışına çıktığını' iddia etti. Önerme anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak Affleck'in temsilcisi kayıtta bunun uydurma olduğunu söyledi.Ne yazık ki, Temasta sahte anlatıyı sürdürmeye karar verdi. Ancak güvenilmez dergi, Gavankar'ın Markle'ın en yakın arkadaşlarından biri olduğunu belirterek yeni bir bakış açısı ekliyor. İki kadın 15 yıl önce, her ikisi de hevesli aktrislerken tanıştılar ve Gavankar, Markle’ın Mayıs ayında Prens Harry’e düğününe katıldı. Dinamikleri, magazin gazetesine 'Ben Cozies Up To Meghan's BFF!' Başlığını bulması için ilham verdi.

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Janina sadece seksi değil, iyi bir aktris, saçma sapan ve çalışkan - Ben'in çekici olduğu tüm nitelikler. Aynı zamanda bir şarkıcı ve sanatçı ve ona [eski nişanlısı] Jennifer Lopez'i hatırlatıyor…. orada kesinlikle kimya var. '

Prizin sözde kaynağı şunları ekliyor: 'Bildiğim kadarıyla, [Gavankar’ın] şu anda ciddi bir ilişkisi yok, bu yüzden Ben ile çıkmak gerçek bir olasılık olabilir. Kesinlikle ilgileniyor. Kısa süre sonra Sussex Dükü ve Düşesi ile çifte randevulaşabilir! '

Affleck'in sözcüsü bir kez daha romantizm söylentilerini reddetti ve hatta magazinlerin bunları bulmasının 'uzun sürmediği' konusunda şaka bile yaptı. İşte gerçekte olan şey. Oyuncu, Markle ile arkadaş olan bir aktrisle film çekiyor. Sette kıvılcımlar uçuşmuyor ve Affleck kraliyet ailesiyle uğraşma yolunda değil.

O esnada, Temasta oyuncunun özel hayatına dair çok az içgörü sahibi olduğunu kanıtladı. Örneğin Temmuz ayında, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi bozdu Affleck, Lindsay Shookus ile evleniyor ve onunla bir aile kuruyordu. . Oyuncu ve 'Saturday Night Live' yapımcısı bir sonraki ay ikiye ayrıldı. Affleck ve Markle’ın arkadaşı arasında bir aşk bağı kurmaya çalışan bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.