Dır-dir Ben Affleck Batman kostümüne sığamayacak kadar büyük mü? İtibarsız bir blogdan gelen kötü niyetli ve doğrulanmamış iddia budur. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi bozabilir.Bu saçma ve acımasız anlatı Yaramaz Dedikodu , Affleck'in 'süper dar kostümüne sığması için biraz kilo vermesi gerektiğini' iddia ediyor. Site toplu olarak tanımlanamayan ve izlenemeyen 'kaynaklardan' aktörün 'kilo aldığını' ve sonuç olarak 'cehennemde çok açıklayıcı kostüme sığamayacağını' söyleyerek alıntı yapıyor. Bu sözde içerdekiler, 'Bu, koca utandırmakla ilgili değil, bu Gotham'ı kurtarabilecek inandırıcı bir karakteri oynamakla ilgili. Kimse şişman bir Batman görmek istemez. 'Ancak Affleck'in Pelerinli Crusader'ı tekrar mevcut boyutunda canlandırabileceği asla söylenmedi. Bu rapor, Affleck'in kostümünü denediği ve 'çok büyük' olduğu eserler arasında yeni bir Batman filmi varmış gibi geliyor. Belki de iddiaların alternatif bir yorumu, işlerde yeni bir film ile yıldızın uygun şekle girmesinin istenmesi olabilir. Mesele şu: DC’nin Batman film serisinin geleceği havada ve bu noktada yeni bir taksit yeşil ışık yakılmamış.

Aslında, Affleck, Batman'ı oynayıp oynamayacağından bile emin olmadığını defalarca belirtti. yine büyük ekranda. Bu nedenle, oyuncunun başrolde olduğu onaylanmış böyle bir projenin yapım aşamasında olmadığı düşünüldüğünde, film tarafından dikte edilen bir diyet rejimine gitmesine gerek yok. Takım elbiseyi denemesine bile gerek yok. Naughty Gossip biraz araştırma yapma zahmetine girmiş olsaydı, web sitesi uydurma önermesinin ciddi şekilde kusurlu olduğunu ve hikayenin tamamen sahte olduğunu açığa çıkardığını fark ederdi.Ve yeni bir Batman filmi geliştirilecek olsa bile, Affleck görünüşünü gerektiği gibi ayarlayacaktı. Kilosu yıllar içinde dalgalandı, ancak bu onu geçmişte süper kahramanı oynamaktan alıkoymadı. Örneğin 2016'da, Affleck ile konuştu Men’s Journal vücudunu dönüştürmek hakkında Batman v. Süpermen . Başlangıç ​​boyutu o zamanlar bir sorun değildi ve ileride bir sorun olacağına inanmak için hiçbir neden yoktu.

Özellikle, bu haksız makale aynı hafta yayınlandı. National Enquirer ve Radar Çevrimiçi Naughty Gossip'in ilişkilendirildiği, Jennifer Garner forma girmek için Affleck'i zorluyor . Bu parçalarda, 'Ben'in Batman'ı tekrar oynamak için forma girmesi gerekiyor, bu yüzden Jen ona bir iyilik yapıyor.' Ancak Dedikoducu Polis Yukarıda tekrar tekrar işaret ettiğim gibi, şu anda hazırlanacak yeni bir film yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.