Ben Affleck gizlice çıkmıyor Ana de Armas , yaklaşan gerilim filmindeki rol arkadaşı Derin su Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis romantizm söylentilerini çürütebilir. Onlar için gerçek yok.

Göre Kadınlar Günü oyuncu, yakın zamanda bir filmde kendisiyle birlikte rol alan Armas ile “bir dizi gizli randevuda” bulunuyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Ben akıcı İspanyolca konuşuyor ve geçen ay ilk tanıştıklarında Ana'yı etkilemek için kullandı. Şimdi arkadaşlarına onun tarafından sarhoş olduğunu söylüyor. 'Sözde kaynak, Affleck'in arkadaşlarının, filmi daha prodüksiyona girmeden önce aktrisle 'her şey kötüye giderse' romantizme girmemesi için onu uyardığını, ancak 'ona engel olamadı ve onu işe aldığını söyledi. neredeyse anında bir randevu. ' İsimsiz ihbarcı ayrıca Jennifer Garner'ın romantizmin rüzgârına yakalandığını ve bu konuda 'pek de heyecanlı olmadığını', ancak Affleck'in 'Ana ile günde 12 saat geçirmek için bir bahanesi olduğundan filme başlamak için sabırsızlandığını' iddia ediyor.

Tabloid, sahte önermesini desteklemek için izlenemez bir 'kaynağın' arkasına saklanır, ancak Dedikoducu Polis Affleck'in sözcüsüne ulaştı ve bize kayıtta bunun doğru olmadığını söyledi. Prizin görünüşte hayali 'içeriden' iddialarına rağmen, oyuncunun temsilcisi de Armas ile çıkmadığını doğruluyor.

Belirtilmelidir, Kadınlar Günü oyuncuyu kadın rol arkadaşlarına keyfi olarak bağlama alışkanlığı var. Ekim ayında, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Affleck, Janina Gavankar ile 'flört ediyordu' , yaklaşan bağımlılık dramasındaki başrol oyuncusu Dönüş yolu . İkisinin bir çift olmadığı anlaşıldıktan sonra, tabloid bu düzmece hikayeyi bırakmaya karar verdi.

Bu arada, güvenilmez çıkış Nisan ayında iddia etti Affleck, Garner ile birlikte geri dönmüştü. boşanmalarını tamamladıktan altı ay sonra. Eski eşler uzlaşamadı. Gerçekte, oyuncu bir yıldan fazla bir süredir Cali Group CEO'su John Miller ile çıkıyor. Bu son makale, Affleck ve Garner'ın başına gelenlerden sözde bir romantizmi yeniden alevlendirdiğinden bahsetmiyor.

Ayrıca bahsetmeye değer, dedikodu medyası hakkında pek çok hikaye uydurdu Affleck çeşitli rol arkadaşlarıyla çıkıyor o Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, çürüttüğümüz birkaç sahte aşk bağlantısını içeren bir makale yayınladı. Magazin gazeteleri, yanlış bir şekilde bir rol arkadaşı ile çıktığını bildirmeden önce genellikle oyuncunun sete gelmesini beklerler. Affleck’in de Armas’la oynadığı filmde, Kadınlar Günü sahte anlatıya atlamadan önce prodüksiyona geçmesine bile izin vermedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.