Bir tabloid iddiaları Ben Affleck Arkadaşları onun ünlü bir kadınla çıkmasını istiyor ve gözlerini ikisine birden dikmişler. Charlize Theron ve Halle Berry beklentiler olarak. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı , aktörün arkadaşları, 'Saturday Night Live' yapımcısı Lindsay Shookus'tan son ayrılığının ardından ona 'yeni bir başrol' bulmaya can atıyor. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: 'Ben, Halle Berry'yi her zaman çekici bulmuştur, ancak arkadaşlarının çoğu altın için gitmesi gerektiğini düşünüyor: Charlize Theron. O harika bir anne ve ölü bir muhteşemlikten bahsetmeye bile gerek yok. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Affleck'in diğer arkadaşlarından bazılarının onun A-lister'lardan uzak durması gerektiğini düşündüklerini ve bunun yerine yaklaşan filmde birlikte rol aldığı aktris Janina Gavankar'ın peşine düştüğünü söyleyerek devam ediyor. Torrance . Şüpheli habercisi, 'Meghan Markle ile BFF olan, gelecek vadeden bir oyuncu,' diye ekliyor. 'Artı, kimyaları sıra dışı.'

Gazetenin hikayesi anonim ve görünüşte hayali bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Affleck’in sözcüsü ile görüştü ve kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Derginin izlenemeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, arkadaşlarının ona ünlü bir kız arkadaş bulmaya çalışmadıklarına dair bize güvence veriyor.

Şunu da belirtmek gerekir ki, yayın kuruluşunun makalesi, daha önce çürüttüğümüz hikayelerin bir karışımı gibi görünüyor. 2015 yılında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Affleck, Berry'yi 'eziyordu' ve onu 'sette kur yapabilmek' için bir filmde oynamayı planladı. Tabii ki, oyuncu hiçbir zaman oyuncunun filmlerinde başrol oynamadı ve asla çıkmaya başlamadı.

2016 yılında Dedikoducu Polis vuruldu TAMAM MI! hakkında kapak hikayesi Affleck ve Theron 'gizli bir aşk' içinde. Dergi, 2000 filminde birlikte çalışan iki yıldızı iddia etti. Ren geyiği oyunları , bir Oscar partisine yeniden bağlandıktan sonra bir araya geldi. Zamanın kanıtladığı gibi, bu asla olmadı.

Ve Ekim'de geri döndüğümde, Dedikoducu Polis sahte bir hata yaptı Kadınlar Günü Hakkında rapor vermek Affleck, Gavankar ile 'flörtleşiyor' sette Torrance . Dergi, oyuncunun rol arkadaşını 'etkilemek' için yola çıktığını ve setteki insanların 'bağlantıları' hakkında fısıldadığını iddia etti. Bu hikaye, yukarıda bahsedilenler gibi, tam bir kurgu eseriydi.

Bu son sahte makale, şu ana kadar Affleck için olası adaylar olarak üç kadını da içeriyor. Aktrisler ayrı ayrı seçildiğinde anlatı doğru değildi ve şimdi hepsi bir araya getirildikleri için daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.