Yakın tarihli bir tabloid raporu şunu iddia ediyor: Ben Affleck eski karısının üzerinde kırmızı görüyor, Jennifer Garner İle gezmek Bradley Cooper . Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve düzeltebilir.

Ben Affleck’in Kıskançlığı Kaynıyor

Jennifer Garner, geçtiğimiz günlerde Bradley Cooper ile eğlenceli bir plaj günü geçirirken görüldü. Göre Yeni fikir , Garner ve Cooper aylardır birbirlerini 'sessizce' görüyorlar. Tabloid, çiftin yakın çevresi heyecanlanırken, görünüşte arkadaşlıklarını bir sonraki seviyeye taşırken, Garner’ın eski kocası Ben Affleck'in bundan memnun olmadığını belirtiyor.Bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Filmleri sırasında Jen ve Brad’in bağlantısını hep biraz kıskanıyordu. Takma ad Birlikte geçirilen zaman.' Dergi içerisindeki kişi devam ediyor Affleck durumu 'yakından takip edecek' ancak Garner'ın Ana de Armas ile olan ilişkisi konusunda 'soğukkanlı' davrandığından beri yargılayacak 'konumda' olmadığını biliyor. Yayın, Garner ve Cooper'ın hiçbir şey duyurmayı planlamadıklarını ancak içeriden birinin yeni 'Hollywood Çifti' olduğunu söylüyor.

Garner ve Cooper'ın çekiciliği, 'Birbirleriyle her zaman rahat oldular, ancak şimdi daha derin ve birlikte çok sevimli,' diyor ve ekliyor, Garner ve Cooper'ın çekiciliği 'her zaman oradaydı, ancak bir sonraki adımı atmadılar çünkü her zaman diğer insanlarla ilişki içindeydi. '

İşte Durumun Arkasındaki Gerçek

Garner ve Cooper'ın sahilde birlikte geçirdikleri zamanın tadını çıkardılar , Dedikoducu Polis Affleck'in durum yüzünden 'kırmızı gördüğünü' düşünmüyor. Jennifer Garner ve Ben Affleck iki yıldır boşandı ve aktris, son ayrılmalarından önce John Miller ile çıktı. Affleck, eski karısının daha önce tekrar çıkması konusunda pek endişeli görünmüyordu, özellikle de kendi hayatıyla meşgul . Elbette, Affleck'in çocuklarının etrafta olduğu konusunda her zaman endişesi olacağından eminiz, ancak Affleck'in eski karısının kişisel hayatını en azından biraz kıskandığını gösteren hiçbir şey yok.

Artı, bu tabloid’in Garner ve Affleck’in şu anki ilişkisi hakkında abarttığı ilk şey olmayacaktı. Geçen yıl en çok söylentilerden biri Dedikoducu Polis bozuldu Ben Affleck ve Jennifer yeniden bir araya geliyor ve bebek sahibi oluyor . Yayın, Kadınlar Günü , eski eşlerin Hawaii'de tekrar evlendiğini ve Garner'ın Affleck'in çocuğuna hamile olduğunu iddia etti. Garner o sırada Miller ile ilişkisi olduğu için bu doğru değildi.

Son zamanlarda, hak talebinde bulunduğumuz için dergiyi Ben Affleck, Jennifer Garner'ı geri kazanmaya çalışıyordu . Dergi bir kez daha cesurca eski eşlerin yeniden bir araya geldiğini ilan etti, ancak Dedikoducu Polis açıkladıktan sonra sahte hikayeyi reddetti Affleck hala Ana de Armas ile birlikte .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.