Dır-dir Ben Affleck yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü paylaştığı bir filmde cross-dresser oynamak Matt Damon ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Son sayısında bir makale National Enquirer , daha sonra yazan Radar Çevrimiçi Affleck, uzun süredir arkadaşıyla birlikte bir “cinsiyet bükücü komedi” de oynayarak kariyerini kurtarmayı umduğunu söylüyor. Dergi, Damon'ın ikisinin benzer bir filmde oynaması fikrini ortaya çıkardığını iddia ediyor. Bazıları Sıcak Sever , iki erkek müzisyenin mafyadan saklanmak için kadın kılığına girdiği 1959 komedisi.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, çıkış noktasına paraya ihtiyacı olan 'karakterlerinin kardeş olduklarını' söyler, bu yüzden 'Ben'in onu sürükleyip zengin kadınlardan oluşan bir klübün içine sızması için bir plan hazırlar. Nihayetinde Matt’in karakteri süreç boyunca ona koçluk yapacak. ' Sözde kaynak ekliyor: 'Matt, bu filmin Ben'i ve hayatını yeniden yoluna sokacağını umuyor.'

Magazin hikayesi tam bir kurgu eseridir. Derginin anonim ve izlenemeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, Dedikoducu Polis kayıtta Affleck temsilcisi tarafından bunun tamamen saçma olduğu söylendi. Eserlerde böyle bir film olmadığından eminiz.

Uzun zamandır arkadaşlar aslında yakında çıkacak bir filmde işbirliği yapacaklar, ancak bu kesinlikle çapraz giyinen bir komedi değil. Gerçekte, Affleck, Damon'ı gerçek bir suç filminde yönetecek McDonald’s Monopoly oyununa hile yapan eski bir polis hakkında. Bu projeyle ilgili haberler, tüm büyük Hollywood ticaret yayınları tarafından onaylandı, ancak bu kuruluşlardan hiçbiri, aktörler hakkında bir takım oluşturacak herhangi bir şey bildirmedi. Bazıları Sıcak Sever tarzı komedi.

Affleck’in kariyerinin kurtarılmaya ihtiyaç duyduğu fikri de doğru değil. Oyuncu kısa süre önce, Oscar adayı yönetmenlerin yönettiği gerilim filmleri Triple Frontier ve The Last Thing Heing Heing'in çekimlerini tamamladı. Şu anda bağımlılık draması Torrance'ı çekiyor ve yapım aşamasında olan bir dizi başka filmi var.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir: Enquirer ve RadarOnline, Damon'un Affleck ile bağlarını kesmesiyle ilgili bir dizi çelişkili hikaye yayınladı. Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Nisan ayında dergiyi bozdu Damon, Affleck'i Chris Hemsworth ile değiştirmişti. yeni en iyi arkadaşı olarak. Ve sadece birkaç hafta önce, blog şunu iddia etti: Damon, Affleck'ten 'uzaklaşıyordu' oyuncunun rehabilitasyondaki son görevinin ardından. Bu raporların hiçbiri de doğru değildi, ancak bu, magazin gazetesinin ve kardeş çıkışının sahte anlatılarını takip edemediğini kanıtlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.