Dır-dir Ben Affleck Batman rolüne dönüşü için çok ileri mi gidiyor? Bir dergi, oyuncunun son zamanlarda ortaya çıkmasının, şişkin çerçevesini yeniden kazanmak için aşırı bir fitness rejiminin sonucu olduğunu bildirdi. Batman v Superman ve Adalet Ligi . İşte bildiklerimiz.Ben Affleck Batman Yapısına İnşa Ediyor mu?

Yaşam tarzı söylentiden sorumludur. Hikaye başlıyor derginin kapağında , daha önce çok daha ince göründüğü şok edici bir görüntünün yanında gözle görülür şekilde daha büyük bir Affleck'in bir fotoğrafı var. 'Kaynaklar, Batman olarak geri dönmesi için yoğun bir kilo verme rejimi uyguladığını söylüyor. Adalet Ligi devamı, ”diye yazıyor dergi. Ancak, Affleck'in kapaktan önceki fotoğraftan çok farklı görünen ekli fotoğrafına atıfta bulunarak, “şok edici derecede zayıf” Affleck'in “rolünü biraz fazla ileri götürdüğünü” söylüyor.Sağ alt köşede Ben Affleck

(Yaşam tarzı)Adı belirtilmeyen bir 'içeriden' dergiye, '1,8 metre boyunda ve yaklaşık 165 pound dolaşıyor,' diyor ve 'karbonhidratları bırakıp yorucu bir egzersiz planına girişmeyi' içeren görünen yeni sağlık rejimine işaret ediyor, ancak kaynak bunu yapmadı. Affleck'in egzersiz rutininde tam olarak neyin değiştiğini tespit edin. Veba gibi şekerden kaçınıyor ama ona en yakın olanlar arada bir çörek yemeyi diliyor. Sağlığı hakkında endişelenmeye başlıyorlar. '

Yarasa Sinyalini Kapat, Millet

Affleck, hayatının en hantal şekline geri dönmek için… muazzam miktarda kilo kesiyor ve diyetinden karbonhidratları mı çıkarıyor? Bak, biz burada beslenme uzmanı veya güçlendirici değiliz. Dedikoducu Polis ama vücutların nasıl çalıştığına dair genel bir fikrimiz var. Ve gazetenin arkadaşlarının Ekim sonunda zayıf bir şekilde fotoğrafını çektikten sonra ne kadar endişeli olduklarına dair konuşmalarına rağmen, bundan sadece iki hafta öncesine ait bir videoda oldukça iyi görünüyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ben Affleck (@benaffleck) tarafından paylaşılan bir gönderiChristian Bale'in ağırlığını gerçekten Batman filmleri arasındaki seviyelere indirmesi, bu demek değildir Affleck de aynısını yapıyor . Bale bunu özellikle bir rol için yaptı ve vücut dönüşümleri Hollywood'da oldukça yaygındır. Affleck sadece bu yıl kilo alımına göre ayarlamak için Dönüş yolu .

Rol, onu kesinlikle sağlıklı olmayan bir alkolik oynadığını gördü ve Affleck'in artık içki içmediği göz önüne alındığında, sıvı kalori eklemek için diğer yöntemleri takip etti diyetine. Söylediği gibi İnsanlar Bu yılın başında yaşlandıkça kilo almayı daha kolay buldu ve bu süreçte bağımlılığın gıda ile nasıl çalıştığı hakkında çok şey öğrendi. 'O sırada kendimi içmiyordum, bu yüzden gerçekten içemiyordum ... ve hala da değilim,' diye açıkladı. 'İçmiyorum, ayıkım ama tamamen alkollü bir şekilde yiyeceklere düşkündüm. … O kadar çok abur cubur, yiyecek ve karbonhidrat yemekten ibaretti. Ve ben pizza, ekmek gibi bir karbonhidratçıyım. '

Tanıtım yazısının geri kalanı da aynı derecede yanlış ve yanıltıcı. Birincisi, 2018'den bir önceki fotoğrafı kullandı, bu yüzden o zamandan beri görünüşünün değişmesi o kadar da şaşırtıcı değil. İki kişi için, Affleck gerçekten hazır bir kez daha Batfleck olmak DC Extended Universe'de ve o aynı zamanda yeniden çekimlere dahil olması gerekiyordu 2021 sürümü için Zack Snyder’ın Adalet Ligi . Ve çok heyecanlı bir şey olsaydı çok sevecektik. Adalet Ligi Bu söylentinin devamı olarak, bu sırayı Batman'in en etli versiyonunun karbonhidrat yemeyeceğini düşünen kişinin başka bir hatası olarak sıralayacağız. Muhtemelen uzun zamandır beklenen Snyder kesimiyle ilgili bir yanlış anlaşılma.

İle kombine Yaşam tarzı 'S Ben Affleck hakkında acımasız habercilik tarihi , bu 'içeriden' raporu yanlış spekülasyondan başka bir şey olarak görmezden gelme konusunda kendimize güveniyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.