Matt Damon 'terk etmedi' Ben Affleck Uydurma bir rapora rağmen, rehabilitasyondaki son görevini takip eden bir arkadaş olarak. Dedikoducu Polis önermeyi çürütebilir. Bunu çürütecek pek çok kanıt var.

Göre Radar Çevrimiçi Damon, geçen hafta rehabilitasyona başladıktan sonra 'eski en iyi arkadaşı' ile bağlarını kesti. Güvenilmez blog, Affleck’in ayıklık sorunları arasında çiftin 'ilişkisinin kötüye gittiğini' ve Damon'un ileride 'onun yanında olmayacağını' iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, siteye 'Bazen insanların kendilerini kurtarmalarına izin vermek için uzaklaşmanız gerekir' diyor.Çıkış ayrıca, arkadaşların 'çok fazla konuşmadıklarını ve rehabilitasyonun Affleck'in tek başına yapması gereken bir şey olduğunu' iddia ediyor. Bu önermede hiçbir doğruluk yoktur. Bu ayın başlarında, Affleck ve Damon gerçek bir suç filmi için iş birliği yapıyor McDonald’s Monopoly oyununa hile yapan eski bir polis hakkında. Damon filmde oynayacak ve Affleck yönetecek.

Site ayrıca bundan bahsetmiyor Affleck ve Damon’un prodüksiyon şirketi Pearl Street Films geliştirilmekte olan bir dizi projesi var. İki adam sadece yakın arkadaş değil, aynı zamanda iş ortağı. Her şeye rağmen, hala yan yana çalıştıklarını düşünen Damon'ın yirmi yıldan fazla bir süredir arkadaşını 'terk etmediği' oldukça açık. İsimsiz Tekel filmleri aynı zamanda Affleck'in Damon'ı bir filmde yönettiği ilk kez olacak.

Ayrıca not edilmelidir, Damon rehabilitasyona gittiğinde Affleck'i destekledi. 2017'nin başlarında alkol bağımlılığı için. O yıl daha sonra E! Haber, adanmış bir makale yayınladı Affleck ve Damon’un 'kalıcı dostluğu' Affleck’in kişisel hayatını çevreleyen tüm dramdan kurtuldu. Bu yılın başlarında, Damon, Affleck'in babasının ölümüyle başa çıkmasına yardım ettiğini söyledi. ve 'Adam benim için bir kardeş gibidir ve hayatta inişler ve çıkışlar var.' dedi. En son zorlukları sırasında Damon'ın arkadaşının sırtına dönmeyeceğine inanmak için hiçbir neden yok.

Ayrıca, RadarOnline'ın bir aydan kısa bir süre önce Damon, Affleck’in 'yaşam koçuydu'. Bu hikaye de doğru değildi, ancak blogun bir hevesle anlatıları nasıl değiştirdiğini gösteriyor. Ve geçtiğimiz Nisan ayında, web sitesi hakkında başka bir hikaye uydurdu Damon, Affleck'i hayatından 'yasaklıyor' . Görünüşe göre blog, bu yılın başlarında doğru olmayan ve artık artık doğru olmayan bu düzmece anlatıyı zaten yarattığını unutmuş görünüyor.

Sonuç : Affleck, oyuncuyu arkadaş olarak 'terk ettiği' fikrini kesin olarak çürüten bir filmde Damon'ı yönetmeye hazırlanıyor. Söylemeniz yeterli, artık onunla konuşmadığınız biriyle film yapmak kolay değil. Blog, yıldızlar arasındaki uzun süreli dostluğa dair sıfır içgörüye sahip.

Gerçekler Radarını Çevrimiçi Web Sitesini Paylaşın


Matt Damon, rehabilitasyon dramının ortasında Ben Affleck'i terk etti. 28 Ağustos 2018 Salı Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/52261192-7881-4df6-8b1b-c8be3d0c4c2f

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.