Dır-dir Ben Affleck Shauna Sexton ile rehabilitasyondayken evlenmek? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma iddiası bu. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve Affleck'in, Playboy Rehabilitasyondaki model doğru değil.

Göre Ulusal Enquirer Affleck, Sexton 'rehabilitasyondayken' 'evlenmeyi planlıyor'. Alliterasyonu gerçek kontrol etmekten daha çok sevdiği görünen süpermarket gazetesi, “46 yaşındaki üç çocuk babası, içkiyle devam eden savaşına rağmen, busty esmerle tamamen şaşkına dönüyor ve şimdi tomurcuklar evlendiği vızıltılar içinde. akıl.' Derginin sözde 'içeriden' sözde 'Ben'in Shauna'ya aşık olduğunu ve onu kesin bir evlilik malzemesi olarak gördüğünü' iddia ediyor ve ekliyor: 'Acele etmek ve boşanmasını sonuçlandırmak için endişeli, böylece onunla evlenebilir ve onlar da yapabilirler. hayatlarının geri kalanına birlikte başlayın. 'Affleck ve Sexton o kadar uzun süredir birlikte olmasalar da, sözde 'oyuncuya yakın bir arkadaş' tabloid'e şöyle diyor: 'Ben, Shauna hakkında çok gözü pek gözükmüyor ve içgüdülerine göre hareket etmekte yanlış bir şey olmadığı konusunda ısrar ediyor.' Aynı görünüşte yanlış bilgilendirilmiş veya uydurma 'içeriden' iddia, 'Bir an önce bir sonraki Bayan Affleck olmasını istiyor. Aslında, şimdi ileri gidip herhangi bir gün kaçsa kimseyi şaşırtmazdı. '

Aslında, karısını gerçekten şaşırtabilirdi. Görünüşe göre bu uzun hikayeyi kim uydurmuşsa, Affleck'in hala Jennifer Garner ile evli olduğu makalenin sonunda unutuyor. Resmi olarak boşanmamalarının nedenlerinden biri de Garner'ın Affleck'in ayıklığını nasıl etkileyeceği konusunda endişelenmesiydi. Bir buçuk yıl önce belgeler sunarken, geçen ay bir yargıç Affleck ve Garner’ın boşanmasını reddetmekle tehdit etti yakında sonuçlandırmazlarsa. Fakat Garner'ın Affleck'in sağlığı üzerinde çalışmasını istediği bildirildi. ilk önce ve boşanmanın ek baskısını hissetmeyin.

Affleck'in artık Sexton'ı 'Saturday Night Live' yapımcısı Lindsay Shookus'tan ayrılmasının ardından gördüğü doğru. Ancak boşanma sürecini hızlandırmaya hazır değil, böylece rehabilitasyonda onunla hızlı bir şekilde evlenebilir. Affleck’in temsilcisi, sorulduğunda tabloid’in hikayesine güldü. Dedikoducu Polis .

Tabii ki, bu saçmalık iki ay önce aşağı yukarı yemin ettiği aynı yayından geliyor. Affleck, 'hamile' bir Shookus ile evlenecekti. ve 'beklediği' için 'işleri hızlandırmak' istiyordu ama Garner boşanmayı 'engelliyordu'. O zamanlar Affleck'in temsilcisi iddianın 'gerçek olmadığını' ve açıkça olmadığını söyledi.

İlginç bir şekilde, bu kez magazin dergisinde de Garner'ın Affleck'te gerçekleştirdiği iddia edilen 'şeytan çıkarma' onu rehabilitasyona götürmeden önce. Bu ayın başlarında yapılan bu iddia da benzer şekilde yanlıştı. Affleck hakkındaki makaleler ve diğerleri gibi Enquirer Sexton ile rehabilitasyonda evlenmek istemesiyle ilgili en sonuncusu kurgudan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.