Ben Affleck ve Ana de Armas ’ çiçek açan romantizm herkes için sıcak bir konudur. İkisi birlikte oldukça mutlu görünüyor, ancak bazı söylentiler, ikisinin yakında evlenebileceğini düşünüyor. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında araştırdığımız birkaç hikaye topladı. İşte Affleck ve de Armas'ın evlenmesi hakkında bildiklerimiz.

Ana De Armas, Ben Affleck ile Evlenmeye Hazır Değil mi?

Nisan ayında Küre sözde Ana de Armas evlilik hakkında konuşmak rahatsız ediciydi Ben Affleck ile. Gazete, oyuncunun gelecekle ilgili yoğun konuşmasıyla Affleck ve de Armas'ın 'bir engele çarptığını' iddia etti. İçeriden biri, 'Ben bir daha evlenip daha fazla çocuk sahibi olmak isteyeceğini düşünmemişti, ama Ana'yla yapıyor ve ona bir yapıştırıcı gibi yapıştı.' İçeriden, Bıçaklar Çekildi aktris 'romantizmin bitmesini istemedi' ama Affleck düğün şarkısını mırıldanmaya başladığında 'endişelenmeye başladı.' O sırada ikisi sadece birkaç aydır birlikteydi. Bu nedenle, Kübalı aktrisin bu kadar erken evlilik konuşmalarıyla 'çıldırmış' olması anlaşılabilir. Yine de, burada durum böyle değildi. Dedikoducu Polis Affleck sözcüsü ile kontrol etti ve bizimle teyit etti Adalet Ligi star de Armas'a onunla evlenmesi için baskı yapmıyordu.Bekle, Ana ve Ben Zaten Nişanlandı mı?

Günler sonra, magazin haberleri OK ile anlatıları değiştirdi! Ana de Armas ve Ben Affleck'i bildiriyor nişanlandı . Dergiye göre, Hollywood'un ortasında, de Armas'ın sözde bir nişan yüzüğü takarak fotoğraflanmasının ardından çiftin nişanlandığına dair 'fısıltılar' vardı. Yayının muhbiri, ikilinin haberi 'aşağı-aşağı' hakkında tuttuğunu belirtti, bu da bu 'kaynağın' bu konuda ne kadar gizli olduğunu görmek biraz tuhaftı. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis de Armas'ın haberine delil olarak kullandığı 'nişan yüzüğü' fotoğraflarını araştırdı ve yüzüğün oyuncunun yüzük parmağında değil orta parmağında olduğunu buldu. Tabloid açıkça buraya uzanıyordu ve sahte hikayeyi çürütmüştük.

Ben Affleck, Pahalı Bir Söz Yüzüğü ile mi Teklif Etti?

Mayıs ayında bir hikayeye baktık Star Affleck'i ilan eden 200.000 dolarlık bir söz yüzüğü ile de Armas'a teklif etti . Makale hemen kırmızı bayrak kaldırdı. En zengin oyunculardan biri olan Affleck neden lise öğrencisi gibi bir 'söz yüzüğü' ile teklif versin? Yine de yayın, inci liman star, oyuncunun doğum gününde elini istemeyi planlıyordu, ancak bekleyemeyecek kadar 'heyecanlıydı' ve de Armas'a bir nişan yüzüğü için bir 'yer tutucu' verdi. Ancak, Dedikoducu Polis çiftin nişanlandığı fikrini zaten düzeltmişti. Ve Affleck'in bir söz yüzüğüyle önereceği fikri hiçbir anlam ifade etmiyordu ve bizi bu raporu da reddetmeye sevk etti.

Yoksa Ben Affleck ve Ana De Armas Ayrılıyor mu? Gerçeğe sahibiz

Yanlış evlilik hikayelerinden bağımsız olarak, Ana de Armas ve Ben Affleck mutlu ve hala birlikteler. Çift sadece birlikte görüldü birkaç gün önce. Ancak, magazin dergileri vaktinden önce yanlış ilişki söylentileri yapmadıklarında, ikisinin ayrıldığına dair söylentiler de var. Yakın zamanda, Küre Affleck ve de Armas iddiası bölünmeye gidiyordu . Süpermarket gazetesi, Affleck'in İrlanda'da çekim yapmasının oyuncuyla olan ilişkisini zorladığını iddia etti. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi yalanladı. Affleck ve de Armas, muhtemelen birbirlerinden ayrı zaman geçirecek olan çalışan oyunculardır, bu da ayrıldıkları anlamına gelmez.

Kısacası, Dedikoducu Polis Ben Affleck ve Ana de Armas'ın yakın zamanda evleneceğini düşünmüyor, ama kesinlikle ayrılmıyorlar.