Dır-dir Ben Affleck yapımı Ana de Armas evlilik konuşmasından rahatsız mı? Bu hafta bir gazetenin ittiği söylenti. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Son sayısına göre Küre , Birkaç aydır flört eden çift, Affleck'in evlenme ve çocuk sahibi olma konusundaki yoğun konuşması nedeniyle bir engele çarptı. Bir sözde içeriden biri, 'Ben bir daha evlenmek ve daha fazla çocuk sahibi olmak isteyeceğini düşünmemişti, ama Ana'yla yapıyor ve ona yapıştırıcı gibi yapışmış,' dedi. Bu karanlık kaynak, 'İlgiyi seviyor,' diye devam ediyor, ancak 'bir aile kurmak ve evlilik konuşmak çok fazla. Sadece birkaç aydır çıkıyorlar ve Ana’nın kafası dönmeye başlıyor. ''Ana romantizmin sona ermesini istemiyor, ancak Ben düğün şarkısını mırıldanmaya başladığında endişelenmeye başlıyor,' diyor olan şüpheli içeriden biri. bildirildiğine göre birlikte karantinaya alındı koronavirüs salgınının ortasında. Ortada hiçbir sebep yokken, magazin dergisi daha sonra Gone Girl yıldızın 2018'de Jennifer Garner'dan boşanması ve yapımcı Lindsay Shookus ve Shauna Sexton modelini, sanki mevcut ilişkisiyle bir ilgileri varmış gibi.

Bu hikaye tamamen asılsız. Dedikoducu Polis Ben Affleck'in kendi adına konuşma yetkisine sahip bir sözcüsüne ulaştı ve bize hikayenin 'yanlış' olduğunu söyledi. Affleck, Ana de Armas'a evlenip çocuk sahibi olmaya başlaması için baskı yapmıyor. Geçen hafta ET Online'dan bir rapor, Affleck'in de Armas ile 'düşük anahtarlı' ilişkisinde 'çok mutlu' olduğunu ve her iki aktörün de '[ilişkinin] nereye gittiğini görmekten heyecan duyduğunu' söyledi. Birlikte geçirdikleri zamanın tadını çıkardıkları açık olsa da, daha güvenilir haber kaynağının ifadesi, söz konusu bağlılık olduğunda aynı sayfada olduklarını gösteriyor.

Ben Affleck hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda bu tabloid'in oldukça kötü bir geçmiş performansa sahip olduğu unutulmamalıdır: Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis iddia edilen tabloidden bir haberi bozdu Garner'a onu geri alması için 'yalvarıyordu' . O sırada zaten Ana de Armas'la çıktığı düşünüldüğünde, yayının Affleck'in kişisel hayatına dair hiçbir fikri olmadığı açık.

The Globe’s kardeş yayın, National Enquirer, ayrıca Ana de Armas ve Ben Affleck’in ilişkisi hakkındaki gerçekleri bildirmek yerine müstehcen ve genellikle aşağılayıcı söylentiler uydurmayı tercih ediyor. Geçen ay, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için rezil magazin gazetesini bastı Affleck’in arkadaşları, de Armas ile olan ilişkisinin nüksetmeye yol açacağından korkuyordu. onun için, sonra sahip oldukları zaten bir çift olarak ilk büyük kavgalarını yaptılar ve sonra bu Ben Affleck, Ana de Armas'a pahalı hediyeler veriyordu sadece iki gün sonra ve sonra 'öptüler ve barıştılar' o büyük kavgadan sonra. Gerçekte, köpekleriyle dışarıda çok yürüyüş yapıyorlar.

Kaynaklar

  • Ben Affleck sözcüsü Brooke Blumberg, 17 Nisan 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.