Ben Affleck ve Jennifer Garner yeni bir habere rağmen çocuklarıyla oyuncunun rehabilitasyon tesisinde terapi seansları yapmıyorlar. Dedikoducu Polis gerçek olmayan hikayeyi bozabilir. Affleck gerçekten tedavi arıyor olsa da, 12 yaşındaki birini, 9 yaşındaki birini ve 6 yaşındaki birini rehabilitasyon merkezine getirmeyi içermez.

Fakat Radar Çevrimiçi bir manşetle duyuruyor, 'Son Çaba Çabası? Ben Affleck ve Jen Garner Rehabilitasyonda 'Yoğun' Aile Terapisi Seanslarını Deneyin. ' Siteye göre, Affleck ve Garner 'madde bağımlısı iblisleriyle bir aile olarak savaşıyor.' Sözde bir 'kaynak', kendisinin ve üç çocuğunun 'orada olduklarını ve aile danışmanlığı ve yoğun terapi seansları aldıklarını' iddia ediyor.Takip edilemeyen kaynak, 'Kızlar babalarına neler olup bittiğini gayet iyi biliyorlar ve alkolizmin ne olduğunu da anlıyorlar' diyor. Çiftin küçük oğlu hakkında özel bir şey söylenmedi. İddia edilen haberciyi sürdürüyor: 'Jen'in onunla herhangi bir şey yapmaya niyeti yok, ancak çocuklarına baba olabilmek için ayık kalmasını istiyor.'

Bu doğrudur Garner, Affleck’in ayık olmasının çocuklarını nasıl etkileyeceği konusunda endişeli . Ama aktrisin sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis Rehabilitasyonda terapi yapan çocuklarla ilgili bu iddiaların yanlış olduğu. Web sitesi, bu belirli yıldızlar hakkında yanlış bilgiler yaymasıyla biliniyor.

Örneğin geçen ay, çıkış yanlış duyuruldu Affleck ve Lindsay Shookus bir 'pompalı düğün' yapıyorlardı. “SNL” yapımcısı bebeğini “bekliyor”. Daha sonra yanlış bir şekilde iddia edildi Garner düğünü 'engelliyordu' boşanma ile ilerlemeyi reddederek. Dedikoducu Polis o sırada haklı olarak her iki hikayeyi de basmış. O zamandan beri, Affleck ve Shookus ayrıldı , ve Affleck ve Garner boşanmalarını sonuçlandırdı .

Çevrimiçi yayın, geçen Aralık ayında tartışan bir hikayeyi sattığında da yanlıştı. Affleck, Garner ile tekrar bir araya gelmek için Shookus'u 'terk etti' ve geçtiğimiz Haziran, siteden bu yana dokuz ay geçti yanlışlıkla Shookus hamileydi . O esnada, Garner, Liam Neeson ile çıkmaya başlamadı. , romantik söylentilere rağmen blog Nisan ayında yayıldı. Belki de en rezil olanı, 2016'da Garner’ın babasının kendilerine ve Affleck’e bu türden bir şey söylemediğinde 'tekrar açık olduklarını' söylediğini iddia etti.

Dedikoducu Polis RadarOnline'ın zaman içinde nasıl güvenilmez olduğunu kanıtlamak için tüm bu örnekleri yuvarladı. Geçen ayki hikayeleri bile inandırıcı değildi. Neredeyse tüm bu örneklerde, çıkış anonim bir 'kaynağa' veya 'içeriden' birine dayanıyordu ve bunu burada yine yapıyor. Ancak zaman, kaynaklarının güvenilir olmaktan başka her şey olduğunu kanıtladı. Şimdi durum yine böyledir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.