Bir tabloid iddiaları Ben Affleck diye sordu Jennifer Garner yeniden evlenmek istiyor ve teklifi kabul etmeye hazır. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Kate Middleton und William betrügen

Göre Avustralya Kadınlar Günü Eski eşler, üç çocuğuna birlikte ebeveynlik yaparken yeniden yakınlaştıktan sonra bir uzlaşmaya doğru yöneliyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Ben, onu yeniden karısı yapmanın diz çökmüş bir elmas yüzükten daha fazlasına ihtiyaç duyacağını biliyor. Ne gerekiyorsa yapacağı konusunda kararlı. Jen'e belirsiz bir şekilde, onların tekrar aile olmasını istediğini ve eğer ona sahip olsaydı, bir kalp atışıyla koridorda yürüyeceğini söyledi. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Garner'ın eski kocasının Anneler Günü şerefine Instagram'da onu öven özellikle etkilendiğini söylüyor. Şüpheli bahşişçi şunları ekliyor: 'Ona kur yaptığı ve herkesin önünde sevgisini ilan ettiği gerçeğinden keyif alıyor.' 'Jen'i yenen, bunun gibi basit ama adanmış jestler - yeniden aşık olan bir kadına benziyor.'

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, Affleck'in evlilik fikrini gündeme getirdiğini ve 'Jen'in tekrar koridorda yürümesinin biraz erken' olmasına rağmen, 'çizginin aşağısına karşı çıkmadığını' söylüyor. İçeriden şüpheli olan kişi, 'Ben, Jen'e geçirdiği onca şeyden sonra dikkatlice yürümesi gerektiğinin tamamen farkındadır. Ancak, bu ilişkiyi ne kadar ciddiye aldığını da bilmesine ihtiyacı var. Tekrar Bayan Affleck olmayı istemesi için ne gerekiyorsa yapacak. '

Derginin anlatımında hiçbir gerçek yok. Yeni başlayanlar için, Garner, CaliGroup CEO'su John Miller ile çıkıyor. geçen yıldan beri. Oyuncu ve erkek arkadaşı, daha geçen hafta Los Angeles'ta bir kahvaltı randevusunda gülümserken görüldü. Affleck ve Garner, ayrılmalarının ardından iyi şartlarda kaldılar ve üç küçük çocuğuna başarılı bir şekilde ortak ebeveynlik yaptılar. Ancak her iki yıldıza da yakın kaynaklar bize birkaç kez çift olarak bir araya gelmeyeceklerini söylediler.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış bildirmek için Affleck ve Garner yeniden bir araya geliyorlardı boşanmalarını tamamladıktan altı ay sonra. Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil. Bu arada, çıkış Ocak ayında geri döndü Garner, Miller’in bebeğine hamileydi. , bu açıkça durum böyle değil. Güvenilmez magazin dergisi bir hevesle yeni hikayelerle geliyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.