Bu haftanın magazin iddialarından biri Ben Affleck ve Jennifer Garner boşanmalarını tamamladıktan altı ay sonra tekrar bir araya geliyorlar. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Wer ist Angelina Jolie aus Juli 2017

Göre Avustralya Kadınlar Günü Eski eşler, boşanma anlaşması imzaladıktan sadece aylar sonra bir uzlaşmaya gidiyorlar. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Jen ve Ben şu anda harika bir yerdeler. Yakın çevrelerindeki birçok insan, işleri bir çift olarak yeniden yoluna koyma şanslarının yüksek olduğunu düşünüyor. Artık evli olmadıkları için bunun söz konusu olmadığı anlamına gelmez. 'Bu ayın başlarında, Affleck ve 'Saturday Night Live' yapımcısı Lindsay Shookus, romantizmini kısaca yeniden canlandırdıktan sonra ikinci kez ayrıldı. Bu arada Garner, yaklaşık bir yıldır CaliBurger CEO'su John Miller ile çıkıyor, ancak dergi aktrisin aşkının sona erdiğini söylüyor. Garner ve erkek arkadaşının birlikte görülmesinin üzerinden birkaç hafta geçti, ancak çift ilişkilerini her zaman çok özel tuttuğu için ayrıldıklarını gösterecek hiçbir şey yok.

Yine de, kanalın içeriden olduğu iddia edilen Garner, oyuncunun 'Jen'i bir kalp atışıyla geri götüreceğini' söylerken, gösterisini temizlediği için Affleck'i geri almaya istekli olduğunu söylüyor. Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'O yoldan tekrar gitmek isteyip istemediği ona kalmış ... Ama günün sonunda, geçmişinin, şimdiki zamanının ve belki de geleceğini kim bilebilir ki büyük bir parçası. . '

Tabloid’in hikayesi doğru değil. Affleck ve Garner iyi şartlarda kaldılar ve üç çocuğuna başarılı bir şekilde ortak oldular, ancak aşkları çoktan sona erdi ve onu yeniden canlandırmıyorlar. Aksi takdirde iddia anonim ve izlenemeyen bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Dedikoducu Polis bize eski karısıyla tekrar bir araya gelemeyeceğini söyleyen oyuncunun sözcüsüne ulaştı. Piyasanın sözde 'içeriden' sözüne rağmen, oyuncunun temsilcisi Garner'dan boşanma durumunun değişmediğini onaylar.

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu noktada hiç şüphe olmamalıdır ki Kadınlar Günü eski eşler hakkında hikayeler uydurur. Ocak ayında, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Garner, Miller’in bebeğine hamileydi. Affleck'ten boşanmasını tamamladıktan üç ay sonra. Zamanın kanıtladığı gibi, durum bu değildi.

Jennifer Aniston Schwangerschaft neuesten Nachrichten

Mart 2018'de, Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Affleck, Shookus'u 'terk etmişti' ve Garner ile tekrar bir araya geliyordu. . Oyuncu ve 'SNL' yapımcısı beş ay sonrasına kadar ayrılmadı ve eski karısıyla asla uzlaşmadı. Magazin dergisinin eski sevgilileri çevreleyen çeşitli anlatıları asla sonuç vermez. Bu sonuncusu da olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.