Dır-dir Ben Affleck kız arkadaşından sonra kıskanç Ana de Armas başka bir adamı öperken fotoğraflandı mı? Bir tabloid, bir fotoğraf çekiminin Affleck'in kendinden nefret eden bir spirale dönmesine neden olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

Ana de Armas dar beyaz bir elbiseyle omzunun üzerinden bakıyor.

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)'Ana’nın Buharlı Öpücüğü'

Göre Kadınlar Günü , Affleck, de Armas'ın 'yaşına uygun bir adama daha yakın ve kişiselleşen' fotoğraflarını gördükten sonra üzülüyor. Tabloid, 'sızdırılmış bir fotoğraf çekiminden' 'yakışıklı, smokin giyimli adam' ın fotoğraflarını sunuyor. The Git bebek git yönetmen 'bunun onun işi olduğunu anlıyor' ama 'oynaşma' hala acı veriyor.

Makaleye göre Affleck kendini yetersiz hissediyor. İlişkiye güvenmiyor çünkü 'sahip oldukları şey hala oldukça yeni ve kız neredeyse 20 yaş küçük.' The Zambaklar Star, son birkaç yıldır 'içki bağımlılığını yenmeye çalıştıktan' sonra özgüveninin sarsıldığını gördü. Makale, 'endişeleniyor Ana onu terk edecek , 'Ve' onunla çıkmak için ölecek 'bir adamı öptüğü için kıskançlıktan ayrıldı.

Ticari İçindi

Tabloid, de Armas'ın işteyken öpüştüğünü ima ediyor, ancak kasıtlı olarak olabildiğince fazla ayrıntı sağlamıyor. Romantizm içindi bir parfüm reklamı ve sağlanan fotoğraflar kamera ekibini dikkatlice kırptı. Fotoğraflardaki adam yakışıklı çünkü manken. De Armas ve Affleck, de Armas işe gidip işini yapmasına rağmen hala mutlu bir şekilde çıkıyorlar.

Affleck profesyonel bir aktördür ve onlarca yıldır öyle. Yıllarca çalışan bir oyuncuyla evliydi. İkisi de yetişkinler ve ticari çekimlerin ve filmlerin gerçek olmadığını anlayacak kadar olgun. Affleck tam anlamıyla Batman değil, de Armas tam anlamıyla bir hologram değil ve bu oyuncu Affleck'in endişeleneceği biri değil. Bu hikaye çocukça ve sahtedir.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Bu ilk değil Kadınlar Günü Affleck'i çöpe attı. İkisinin bir araya gelmesinden sonraki aylar içinde, Dedikoducu Polis hakkındaki hikayesini bozdu Affleck de Armas hamile kalıyor . De Armas şimdiye kadar yaklaşık altı ay olacaktı ve bu reklam çekimindeki fotoğraflar bunun imkansız olduğunu kanıtlıyor. Magazin gazetesi, Dogma yıldız gidiyordu yeniden evlenmek Jennifer Garner ondan sadece aylar önce Bıçaklar Çekildi yıldız bir araya geldi.

Ezilmiş bir Affleck'in bu hikayesi, hakkında başka bir hikayenin uzantısıdır. Affleck öfkeyle çalışıyor etkilemek için Bıçak Sırtı 2049 star. Yaş farkı, bu tabloidi, yalnızca birbirlerine aşık olmuş Affleck ve de Armas'ı rahatsız ettiğinden çok daha fazla rahatsız ediyor gibi görünüyor. Bu tabloid'in Affleck'e yakın olduğunu iddia ettiği kaynaklara kesinlikle güvenilmeyecek. Dedikoducu Polis Önerir Kadınlar Günü Başka bir sahte Affleck hikayesi uydurmadan önce geri çekilin.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.