Yaptı Ben Affleck takdim etmek Lindsay Shookus -e Jennifer Garner hafta sonu? Bir blogun iddia ettiği şey bu, ancak Dedikoducu Polis hikayenin 'yanlış' olduğu söylendi.

Kanıtlanmamış iddianın kaynağı X17Online 'Ben Affleck, metresinden kız arkadaşı olan Lindsay Shookus'u Cumartesi günü eski Jen Garner'la tanışmaya götürdü ve görünüşe göre sorunsuz gitti.' Siteye göre, 'Muhabbet kuşları öğleden sonra bir ısırık almak için saat 4 civarında Brentwood'daki Farm Shop'u vurdu ve sonra oturmak için Pacific Palisades'teki Jen'in evine gitti.' Paparazzi ajansı / çevrimiçi yayın ekliyor: 'Kaynaklarımız bize üçlünün yaklaşık bir saat takıldığını ve koşullar göz önüne alındığında her şeyin oldukça arkadaşça olduğunu söylüyor.'Varken Affleck ve Shookus'un birlikte fotoğrafları Cumartesi günü Brentwood'da, o geziden 'Jen's pad' te 'oturmaya' gittikleri iddiasını destekleyen hiçbir kanıt yok. Yine de webloid, iddia edildiği gibi sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor, 'Ben ve Lindsay, Jen ile ilişkilerini nihayet meşru kılmaktan çok mutlu görünüyorlardı. Parmaklarının ucunda dolaşmak zorunda kaldılar ve Jen, çocukların Lindsay ile takılmasına karşı direndi. '

Affleck ve Shookus birkaç etkinliğe birlikte katıldıklarında Garner ile buluşmanın ilişkiyi birden 'yasal' hale getirmesinin nedeni belirsiz. Ve gerçeği görmezden gelerek Affleck, Brentwood fotoğraflarında açıkça kot pantolon giyiyor. , bu sözde muhbir, 'Ben giyindi ve Jen üzerinde gerçekten iyi bir izlenim bırakmak istiyor gibiydi - tıpkı ne kadar temiz ve sağlıklı göründüğü gibi.' Ancak bunu destekleyecek hiçbir şey yok, 'dostça' bir toplantı veya bu konuda herhangi bir tür toplantı olduğu iddiasını destekleyecek herhangi bir şey de yok.

Bunun nedeni olabilir Dedikoducu Polis kimse olmadığı söylendi ve kusursuz Affleck kişimiz raporu 'yanlış' olarak nitelendirdi. İkinci bir kaya gibi sağlam bir içeriden ekliyor: 'Bu hiç de doğru değil.' Ve tabii ki, hiçbir meşru kuruluş böyle bir toplantı olduğunu bildirmedi. Affleck ve Shookus, Garner'ın mahallesinde görüldükten sonra (Brentwood ve Pacific Palisades sadece birkaç dakika uzaklıktadır), X17'nin yanlış bir anlatı oluşturmaya karar vermesi mümkündür. Kesinlikle ilk olmayacaktı.

Örneğin geçen ay kullanılan priz Affleck'in köpekle fotoğrafları yanlışlıkla bir rehabilitasyon merkezinden kendisine bir “terapi köpeği” verildiğini iddia etmek. Gerçekte, köpek bir başıboş Husky Affleck haftalar önce bulundu ve kurtarıldı . Gerçek bazen sıkıcıdır, ancak bu onun yerine kurgusal bir hikayenin uydurulması gerektiği anlamına gelmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.