Bu haftanın magazin iddialarından biri Ben Affleck görmezden geliyor Jennifer Garner Ayık olmak veya çocuklarının velayetini kaybetmek için sözde ültimatom. Dergi ayrıca, oyuncunun sadece Playboy modeliyle yeniden bağlantı kurmak için rehabilitasyona gittiğini iddia ediyor. Shauna Sexton . Dedikoducu Polis saçma önermeyi tamamen çürütebilir.

Göre Kadınlar Günü Garner, yabancılaşmış kocasını, rehabilitasyonda en az 30 gün kalmazsa, üç çocuğunun tam velayeti için başvuruda bulunacağı konusunda uyardı. Çıkış, oyuncunun iddia edilen talebiyle ilgilenmediğini ve Sexton ile dedikodularına devam edebilmesi için ayık olmaya daha çok odaklandığını söylemeye devam ediyor.william h macy glückseligkeit huffman

Sözde bir kaynak, 'Jennifer ne tür tehditler savursa yapsın, Ben Shauna'dan vazgeçmeye istekli değil,' diyor ve ayrıca tedaviden ayrıldığında onun bakıcısı olması için Sexton'a ayda 450.000 dolar teklif ettiğini iddia ediyor. 'Yalnız kalmaya dayanamıyor ve ona bağımlılarla çalışma deneyimi olmadığını umursamadığını söyledi. Sadece ona bakmanın onu içmekten alıkoyduğunu hissediyor. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Garner'ın 'Shauna'yı arayıp onu uyarmayı' denediğini, ancak modelin Affleck'i görmeyi reddettiğini ekledi. Şüpheli habercisi, 'Görünüşe göre Jen, avukatlarına, onu durumdan kurtarmaları için soğuk nakit - birkaç yüz bin - teklif etmelerini sağladı, ama bu bile işe yaramadı,' diye ekliyor şüpheli habercisi. Shauna güldü.

Affleck'in rehabilitasyon molaları sırasında Sexton ile vakit geçirdiği doğru olsa da, çocukları yerine onun için ayık olduğu fikri tamamen yanlış. Affleck’in erkek kardeşi Casey 'Entertainment Tonight' dedi aktör hafta sonu 'çocukları uğruna, anneleri için ve kendisi için' yardım alıyor. Casey, 'İşi yapmaya ve bir araya getirmeye çalışıyor.'

O esnada, Affleck’in annesi Garner’da kalıyor. ve aktör Malibu'daki bir tedavi tesisinde yardım almaya devam ederken torunları. Oyuncu Sexton'a ailesinden daha çok değer veriyorsa, Garner'ın destek için Affleck'in annesine başvuracağına inanmak zor.

Jake von der State Farm geändert

Bunlara ek olarak, Garner, Affleck'i rehabilitasyona sürükleyen kişiydi. bir müdahale sahneledikten sonra geçen ay. E! Hatta haberler, oyuncunun 'onu götürmesini istediğini ve onun yanında olmak istediğini' bildirdi. Affleck, derginin 'bakıcısı' olmak için modele ayda yaklaşık yarım milyon dolar ödemeye hazırlandığını iddia etmesine rağmen, Sexton'dan onu rehabilitasyona götürmesini istemedi.

Tüm bunlar tamamen mantıksız olsa da, Dedikoducu Polis Affleck'in bir temsilcisiyle görüştü ve magazin dergisinin hikayesinin 'saçma' olduğunu doğruladı. İsimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynak' iddiasına rağmen, oyuncunun sözcüsü kayıtta raporun gerçek olmadığını söylüyor. Hatırlamak, Garner, Instagram'da Affleck'e bir övgü yayınladı Geçtiğimiz Babalar Günü'nde çocuklarının 'onlara sizin gibi bakan ve sizin onları sevdiğiniz gibi seven bir babaya sahip oldukları için şanslılar.' Çocukları için ayık olmakla ilgilenmediğini söylemek doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist die Mutter des Wiesenwanderers?