Ben Affleck 'vurmak' değil Kate Beckinsale , uydurma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis iddiayı münhasıran düzeltebilir. Bize bunun tamamen doğru olmadığı söylendi.

Göre KB Ancak aktör, kendi inci liman birlikte çalıştıktan 18 yıl sonra başrolü paylaştı. Sözde bir kaynak, Affleck'in oyuncuya ulaştığını ve “Pete Davidson'dan ayrıldığından beri oldukça ağır ipuçları verdiğini söylüyor. Ben, hayatındaki bazı eğlenceyi kaçırıyor ve her ikisinin de dizesiz eğlenceden keyif alacaklarını ve sonra onları nereye götürdüğüne bakacaklarını düşünüyor.Sözde içeriden biri ekliyor: “Yıllar önce birlikte filme çekildiklerinde bir patlama yaşadılar ve Ben şu anda hayatında biraz kahkaha atabilirdi. Kate ile bir randevu ayarlamak için çekiciliğini artırıyor - ve işe yarıyor! ' Sözde 'kaynak', Beckinsale’in arkadaşlarının 'kesinlikle onun peşinden gitmesi gerektiğini düşündüklerini' söylemeye devam ediyor.

ist jordan belfort noch verheiratet

Bu arada, şüpheli içeriden biri 'Kate'i sıkıcı bir akşam yemeğine götürmek istemediği' için Affleck'in sözde eğlenceli randevu fikirleri bulduğunu söylüyor. 'Saçma sapan her şeye de hazır olduğunu biliyor, bu yüzden hayır demekte zorlanacağı bir plan yapmak istiyor.'

Çıkışın hikayesi tam bir kurgu. Dedikoducu Polis Beckinsale’nin kampındaki bir kişiyle görüştü ve tabloid’in makalesinin 'hiç doğru olmadığını' ve ayrıca Affleck ile 'yaklaşık 10 yıldır' konuşmadığını belirtti. Aktörün eski rol arkadaşına asılanmadığından veya ona bir randevu teklif etmediğinden emin olduk. Dergi, iki yıldızı birbirine bağlamaya karar verdi çünkü ikisi de şu anda bekarlar ve bir zamanlar birlikte çalışıyorlardı.

Maalesef, yayının sahte hikayesine şaşırmadık. KB oyuncunun aşk hayatı hakkında doğru bir şekilde haber yapma konusunda tam olarak en iyi sicile sahip değil. Nisan içinde, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Affleck, Lindsay Shookus ile bebek sahibi oluyordu. . İkili, raporu çürüttüğümüzden kısa bir süre sonra ayrıldı.

Ocak ayında, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Jennifer Lopez, Affleck için Alex Rodriguez'i 'terk ediyor' . Şarkıcı ve eski MLB yıldızı iki aydan kısa bir süre sonra nişanlandı. Ve geçen yaz, magazin gazetesinin haberini çürütmüştük. Jennifer Garner Affleck'i geri alıyordu çocukları uğruna. Biz yazıyı düzelttikten kısa bir süre sonra eski sevgililer boşanmalarını sonuçlandırdılar. Beckinsale ile ilgili bu son rapor daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.