Dır-dir Ben Affleck sağlığının kötüye gitmesine izin vermek Ana de Armas ? Bir tabloid, aktörün ızdırabına açlık çektiğini iddia eder. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Ben Affleck Bekar mı Uzakta mı Soluyor?

Göre Kadınlar Günü , 'Kalbi kırık' Ben Affleck yine bekar. Tabloid, Adalet Ligi yıldız ve Ana de Armas artık birlikte değil. Kaynaklar iddia ediyor Bıçaklar Çekildi aktris oyuncudan bir ay önce ayrıldı. İçeriden öğrenenler ayrıca Good Will Hunting Oyuncu acısı nedeniyle yemek yemeyi bıraktı.'Aralarında sorun yarattı. 007 içeriden biri, patronları ona 'Bond serisi için iyi bir optik' olmadığını ve kırmızı halıda hoş karşılanmadığını söyledi 'dedi. Kaynak, de Armas'ın Affleck'i 'bundan sonra farklı bir şekilde gördüğünü ve o bunu hissetti, bu yüzden spor salonuna gitme konusunda takıntılı olmaya başladı. Onun için biraz fazla yapışkan davrandı ve şu anda kariyeri onun önceliği. ' Kayda değer, Dedikoducu Polis vardır James Bond prömiyeri hakkındaki bu saçmalığı çoktan çürüttü .

Dar, beyaz bir elbise içinde Ana de Armas.

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Arkadaşlar Ben'in Kalp Kırıklığı Nedeniyle Tekrar Başlayacağından Korkar mı?

Habercisi, Affleck'in 'çok şey söylemediğini' ancak 'arkadaşlar' ın Kübalı aktrisle olan ilişkisinin 'çok sefil olduğunu düşünerek' bittiğine inanıyor. Dedikoducu Polis Affleck bu ayrılıktan bahsetmiyorsa, ikisinin birlikte olmadığı nasıl bilinirdi? Yine de, oyuncunun bir 'arkadaşı' en büyük korkunun Affleck'in nüksetmesi olduğunu iddia ediyor. İsimsiz kaynak, 'Herkes onun etrafında toplanıyor,' diye ekliyor ve Expwife Jennifer Garner'ın bile Affleck'e destek teklif edenlerden biri olduğunu iddia ediyor.

Ben Affleck ve Ana De Armas’ın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis ancak bu sahte raporu düzeltebilir. Ben Affleck kederinin ortasında kendisini 'aç bırakmıyor' çünkü kalbi kırılmamıştı. Affleck ve Ana de Armas ayrılmadı. Göre İnsanlar geçen gün Affleck ve de Armas öpücük paylaşırken görüldü New Orleans'ta şu anda çekim yaptıkları yerde, Derin su . Kullanılan saygın yayının kullandığı resimde, Dogma aktör sağlıklı ve açıkça mutlu görünüyordu.

Ben’in Kişisel Hayatı Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Bunun bir başka örneği, geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü Ben Affleck'in kıskanç Ana de Armas’ın buharlı fotoğraf çekimi. Bunun için biraz saçma olduğunu açıkladık. inci liman Affleck geçmişte diğer tanınmış aktrislerle çıkıp evlendiğinde yeni kız arkadaşının fotoğraf çekimi konusunda endişelenecek. Jennifer Lopez ile olan nişanını hatırlıyor musun?

Geçen yıl, Affleck ve Garner'ı iddia ederek aynı yayını çürütmüştük. yeniden evleniyorlardı . Açıkçası, Ben Affleck Ana de Armas'la çıkmaya başladığında, magazin dergisi yalanlarını ve düzmece anlatılarını takip edemez, çünkü bu asla gerçekleşmedi ve bir daha bahsedilmedi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Rapor: Jon Stewart Film Yapımcılığı Kariyerinin Çöküşü Üzerine 'Ezildi'

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

'Shark Tank' Oyuncuları Ne Kadar Zengin?

Rapor: Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas'a Yüz Germe Yaptırması İçin 'Sipariş Verdi'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.