Bir umut Ben Affleck ve Jennifer Garner Geçen yıl tekrar bir araya gelmek, Garner'ın eski kocasına bir şans daha verdiğine dair bir söylenti ile alevlendi. 365 gün önce bir tabloid, ikisinin tekrar bir araya geldiğini iddia etti. O zaman, Dedikoducu Polis bu raporu araştırdı. Şimdi, bu davayı ve ikisi arasında olanları yeniden açıyoruz.

Ben ve Jen Yeniden Birlikte Mi?

Göre Star Jennifer Garner geçen yıl John Miller ile olan ilişkisini Ben Affleck ile uzlaşmayı düşünüyordu . Dergi, Garner'ın 'arkadaşlarına' 'aile hayatını' özlediğini ve Affleck olmadan evinin aynı olmadığını açıkladığını açıkladı. Gazetecinin içeriden biri, Garner'ın 'ikinci şanslara' - 'gerekirse üçüncü ve dördüncü şansa' inandığını da ilan etti.(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

State Farm kommerziellen schwarzen Kerl

Jennifer’ın Kalbi Değişimi

Tipster, 2018'de resmen boşanmış olan Affleck ve Garner'ın ciddi bir şekilde romantizmlerini ve evliliklerini onarmadan bahsettiklerini, ancak bir 'tartışma' aşamasından öteye geçmediğini de sözlerine ekledi. Bu büyük bir soruydu. Eğer ikisi yeniden bir araya gelmekten bahsediyorlarsa, Garner neden acele edip Miller'dan ayrıldı? Yine de, yayının içeriden biri, Affleck'in ayıklığı konusunda ne kadar 'kararlı' olduğunu gördükten sonra Garner'ın bir 'gönül şansı' olduğunu ifşa etti. İçeriden biri, 'Jen daha önce Ben'le işleri halletmeye çalıştı ama bağımlılığı her zaman yoluna girdi' dedi. Kaynak ayrıca, olayların 'farklı' olduğunu ve Affleck'in ayık olma konusunda ciddi olduğunu, 'Jen'in kalbini ona tekrar açmasına yardımcı olduğunu' belirtti.

Ben Affleck ve Jennifer Garner Devam Etti Ve Sekmeler de Öyleyse

Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti, peki ikisi şu anda tam olarak nerede duruyor? Dedikoducu Polis Geçen yıl açıklığa kavuşturuldu ve raporun yanlış olduğu için bugün hala yapabilir. O sırada, sahte hikayeyi reddeden Ben Affleck'in bir sözcüsüyle görüştük. Makaleye dönüp baktığımızda, derginin hiçbir gerçeği doğru dürüst olmadığı aşikar. Jennifer Garner, makale yayınlandığında hala John Miller ile çıkıyordu. Garner ve Miller aslında önceki yıl ayrıldı , geçen Eylül değil. Ve Affleck ile bir röportaj sırasında belirtildi New York Times Garner'ın boşanmasının 'en büyük pişmanlığı' olduğu aktör de yoluna devam etti ve Şimdi Ana de Armas ile çıkıyor .

Wie viele Baldwin-Brüder gibt es?

https://www.instagram.com/p/CD90HK3Dyan/

Warum ist ynw ein Gefängnis?

Jennifer ve Ben Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Bu, tek sahte rapor değildi. Star Garner ve Affleck hakkında üretilmiştir. İki yıl önce, tabloid iddia etti Garner ve Lindsay Shookus hamileydi Affleck’in çocuğuyla. Gazetelerin 'çifte hamilelik' anlatısına neden bu kadar takıntılı olduğundan emin değiliz, ama Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrenmişti.

Geçen Temmuz, aynı yayın iddia etti Garner hamileydi ve John Miller ile nişanlandı. . Artık ikisinin birlikte olmadığını ve Garner'ın hiç çocuk doğurmadığını düşünürsek, Dedikoducu Polis bu hikayenin neden yanlış olduğunu açıklamasına gerek bile yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.