İddia eden yeni bir rapor Ben Affleck 'Arkadaşları', yaklaşan filmlerinden birinin alkolün 'nüksetmesine' neden olacağından korkuyor ve tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan ve derginin kardeş web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak yeniden tasarlanan bu uydurma iddiayı düzeltebilir. Ne sıklıkta ve nerede tekrar edildiğine bakılmaksızın, öncülün doğru olmadığından emin olduk.

Göre National Enquirer ve Radar Çevrimiçi adlı bir film Torrance İçki yüzünden kariyerini ve evliliğini mahveden eski bir lise basketbol yıldızı hakkında, '[Affleck’in] arkadaşlarının rahatı için eve çok yaklaştı.' Yayıncılar, aktör-yönetmenin bir arkadaşının 'başka bir Oscar' kazanmak istediğini 'iftira attığını' ve bunun onun aracı olduğunu, çünkü 'karakterin işkence gören ruhuyla' gerçekten özdeşleşebileceğini iddia ediyor. Sözde 'kaynak', karakterin 'Ben'in ayna görüntüsü' olduğunu belirtiyor, ancak bu adamı canlandırmasının onu 'kendini çıkarmaya çalıştığı karanlık deliğe' geri getireceğinden korkuyor.Affleck'in filmin 'büyük geri dönüşü' olabileceğine inandığını iddia eden sözde arkadaş, 'Herkes bu filmin ona duygusal olarak çok zarar vereceğinden korkuyor' diye ekliyor. Makalenin geri kalanı, film yıldızının gerçek hayattaki içkisinin Jennifer Garner ile olan evliliğini nasıl mahvettiğini ayrıntılarıyla anlatıyor. Aynı zamanda rehabilitasyondaki son dönemine de değiniyor.

Affleck'in herhangi bir gerçek arkadaşının, kendisi hakkındaki kişisel bilgileri asla o süpermarket tabloidiyle veya ona eşlik eden web sitesiyle paylaşmayacağından bahsetmek gerekir. Gerçek şu ki, kendisini çok koruyan çok küçük bir grup sıkı sıkıya bağlı arkadaşı var. Aslında, Dedikoducu Polis Affleck’in uzun süredir arkadaşlarından birini uzun yıllardır tanıyor ve ona değer veren ya da ona yakın olan hiç kimsenin yanlış bir şekilde iddia edildiği gibi onu 'ispiyonlamayacağını' kişisel olarak kanıtlayamıyor. Bu arada, dergi ve blog isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynağın' arkasına saklanırken (eğer o varsa), Dedikoducu Polis Affleck’in kendisi adına konuşmakla suçlanan temsilcisi, birçok 'arkadaşının senaryoyu onun için sevdiğini' söyledi.

Bu makalelerin kaynağının kim olduğunu hatırlamak da önemlidir. Sadece son üç ayda, birçok hikayenin arasında Dedikoducu Polis onlar tarafından yakalandı nasıl Affleck, alkol bağımlılığını tedavi etmek için beyin ameliyatı için Çin'e gidiyordu. . Nasıl olduğu hakkında bir masal da yanlıştı Affleck, Lindsay Shookus ile 'pompalı düğün' yapıyordu. .

Benzer şekilde, Dedikoducu Polis son zamanlarda hakkında saçma bir hikayeyi düzeltti Affleck rehabilitasyondan hemen sonra Shauna Sexton ile evleniyor . O zaman bu raporların her biri kanıtlanacak şekilde yanlıştı ve zaman, bunun ne kadar yanlış olduğunu daha da gösterdi. Enquirer ve RadarOnline, hepsinin kendisine yakın kaynaklardan geldiği iddia edilen Affleck makalelerinde yer aldı. Buradaki tek 'kara delik', Affleck hakkında yalanlar uydururken bu çıkışların sürekli içine düştüğü yer.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.