Ben Affleck sadece aktörün yakın zamanda bir motosiklet kazası geçirmesi nedeniyle yazılan temelsiz bir rapora rağmen bir “ölüm dileği” yok. Dedikoducu Polis tamamen spekülatif bu makaleyi yalnızca çürütebilir. Bunun saçma olduğu söylendi.

Geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi Radar Çevrimiçi yanlış bildirmek için Affleck 'beyin hasarı' ile karşı karşıyaydı Los Angeles'ta gezerken bisikletinden düşüp kaldırıma düştükten sonra. Küçük kaza anında kask takan oyuncu herhangi bir yaralanma yaşamadı. Arka planda bize duruma yakın bir kaynak tarafından çarpışma için başka bir aracın hatalı olduğu söylendi.Ancak web sitesinin kardeş yayını olan National Enquirer , şimdi de durumu sansasyonelleştiriyor. Güvenilmez dergi, Affleck'e asla 'kendine zarar veren bir adrenalin bağımlısı' olduğunu teorileştiren bir 'akıl sağlığı uzmanından' alıntı yapıyor. Sitenin kaynağı ayrıca, oyuncunun 'motosiklet sürmeyi ve kendini riske atmayı' bırakmaması durumunda 'kendini yakacağını veya öldüreceğini' iddia ediyor. Çıkış, dramatik bir şekilde Affleck'in 'üç küçük çocuğunun büyüdüğünü görmek istiyorsa' yavaşlaması gerektiği konusunda ısrar ediyor.

Ancak, bunların hepsi saçma noktaya orantısız bir şekilde şişiriliyor. Oyuncu, insanların her gün yaptığı gibi geçen ay küçük bir çamurluk bükücüsüne girdi ve bir motosiklete sahip olmak, birinin 'ölüm arzusu' olduğuna dair bir işaret değil. Aslında fotoğraflarda görüldüğü gibi Affleck bisikletini sürerken her zaman kask takıyor , geçen ayki dökülme sırasında yaralanmasını önlemeye yardımcı oldu. Gerçekten bir 'ölüm arzusu' olsaydı, kasksız gitmez miydi?

Blog makalesinin tamamen saçma ve temelsiz olmasına bakılmaksızın, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşma yetkisi olmayan, ancak oyuncunun güvenliğinden endişe etmediği yönündeki yanlış düşünceyi reddeden Affleck ve ortak bir arkadaşımızla görüşmeye devam etti. Affleck’in yakın çevresinde, kendisiyle hiç tanışmayan bir 'akıl sağlığı uzmanının' görüşüne rağmen, kendisine zarar vereceğinden korkan kimse yok. Tedavi etmeyen bir kişiye teşhis koyması genellikle tavsiye edilmez.

Ayrıca Enquirer Affleck’in yabancılaşmış eşi Jennifer Garner ve kız arkadaşı Lindsay Shookus ile olan ilişkilerini çevreleyen hikayeler sık ​​sık uydurur, bu nedenle tabloid'in onun hakkında başka bir yanlış anlatı yayınlaması çok da şaşırtıcı değildir. Kazalar olur ve hepsi bu kadar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.