Ben Affleck kişisel şefle çıkmıyor Gabrielle Tavşan Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Tamamen uydurma.

'Ben’s Cooking Up A Hot New Romance' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor KB . Ekteki makale, Affleck'in kendisini vegan diyetine sokması için 28 yaşındaki bir aşçı tuttuğunu, ancak aynı zamanda onunla 'şımarık' olduğunu söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye, 'Mutfakta Ben'i etkiledi, ne istediğini dinliyor ve vegan yemekleri pişirme konusunda çok fazla tecrübesi var' dedi. İddia edilen kişi, Affleck’in komşularının yakın zamanda Coniglio’yu Matt Damon ile geçirirken Brentwood’daki evine yiyecek taşıdığını gördüklerini iddia ediyor.Wer ist Jennifer Aniston aus jetzt

Kaynağın makalesi, bu sözde ilişkinin ne zaman ve nasıl başladığı hakkında çok az ayrıntı içeriyor. Önemli bir şekilde, tabloid'in hikayesi de anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor. Tersine, Dedikoducu Polis Affleck'in sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize Coniglio ile çıkmadığını söyledi. Oyuncunun temsilcisi, onun kişisel aşçısı olup olmadığını bile kabul etmedi, ancak ikisi arasında romantizm olmadığını teyit edebiliriz.

Bunlara ek olarak, KB oyuncunun özel hayatı hakkında çok az şey bildiğini zaten kanıtladı. Daha geçen ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Affleck, Kate Beckinsale ile bir aşk peşindeydi . Çıkış, Affleck'in kendi inci liman başrolü paylaşıyor ve onu bir randevuya çıkarmayı planlıyor. Hikaye tamamen uydurulmuştu.

Jamie Foxx und Katie Holmes Baby

Nisan ayında, Dedikoducu Polis Yanlış haber yapmak için yayını çağırdı Affleck, kız arkadaşı Lindsay Shookus ile bir bebek sahibi oluyordu. . Eski çift, sahte hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra ayrıldı. Ocak ayında güvenilmez dergi, hakkında saçma bir hikaye uydurdu. Jennifer Lopez, Affleck ile yeniden bir araya gelmek için Alex Rodriguez'i terk etti . Bunun yerine Lopez ve eski MLB yıldızı iki ay sonra nişanlandı.

Ve geçen Ağustos, Dedikoducu Polis saçma bir şekilde sürdürmek için çıkışı bozdu Affleck’in eski karısı Jennifer Garner onu geri alıyordu. çocukları uğruna. Elbette eski sevgililer boşanmalarını iki ay sonra tamamladılar. Bunu söylemek KB oyuncunun kişisel hayatı hakkında doğru bir şekilde haber yapmak söz konusu olduğunda yetersiz bir sicile sahip. Magazin dergisinin çeşitli anlatıları, zamanın geçmesiyle tutarlı bir şekilde çürütülüyor. Affleck ve çıkmadığı kişisel şefin yer aldığı bu son makale için de aynısı geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.