Dır-dir Ben Affleck Üzerinde ezmek Janina Gavankar , rol arkadaşı Dönüş yolu ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını ve onu yayınlayan derginin oyuncunun aşk hayatı hakkında hiçbir fikri olmadığını onaylayabilir.

Göre Kadınlar Günü Affleck, kırmızı halı galasında Gavankar ile 'fırtına koparıyordu'. Dönüş yolu boşanmış bir çifti oynadıkları. Sözde bir kaynak çıkışa 'Ben ve Janina çekimlerin ilk gününde başarılı oldu' dedi. “Eski karısı Jennifer Garner'ı ona çok hatırlatıyor. Her zaman flört ettiler ve herkes aralarında bir şeyler oluyordu. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Gavankar'ın 'bağımlılık sorunu olan kimseyle uğraşmak istemediği' için Affleck'in ciddi bir şey arıyorsa hayal kırıklığına uğrayacağını söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi ekliyor: “Altı yıldır bir işkolikle evli [Yunan milyoner Angelo Sotira] ve bu yeterince kötüydü. Şimdilik, Ben'le eğlenmekten mutlu. Ama ciddileştiği an işi biter. '

Magazin raporunda çok fazla yanlış var. Yeni başlayanlar için, Affleck, Ana de Armas ile çıkıyor gibi görünüyor. , yaklaşan gerilim filmindeki rol arkadaşı Derin su . Çift, geçtiğimiz hafta sonu Küba'da birlikte vakit geçirdi. İşin garibi, Kadınlar Günü Ağustos 2019'da yanlış bildirilen Affleck ve de Armas bir çiftti . Makalenin yayınlandığı tarihte, ikisi henüz filmlerini çekmeye bile başlamamıştı. Görünüşe göre yardımcı yıldızlar bir süre sonra bir ilişki başlattılar. Derin su Kasım 2019'da çekime başladı. Çıkış, erken bir tahminde bulundu ve tahmin daha sonra ortaya çıkmasına rağmen, yazıldığı sırada doğru değildi.

İşte işin daha karmaşık hale geldiği yer: Ekim 2018'de, Kadınlar Günü yanlış iddia edildi Affleck, film setinde Gavankar ile flört ediyordu . Öncül, prodüksiyon sırasında doğru değildi ve filmin galasında meyve vermedi. Temel olarak, tabloid Affleck ve Gavankar arasındaki aşk söylentilerini icat etti, sonra de Armas'a ve bir kez daha Gavankar'a geçti. Çıkış, Affleck'i son kadın rol arkadaşlarının her ikisine de bağlayarak bahislerini korudu. Onunla kalmalıydı Derin su başrol oyuncusu. Derginin, oyuncunun aşk hayatına dair sıfır içgörü sahibi olduğu açıktır. Şimdi Affleck Gerçekten mi De Armas ile çıkarken, yanlışlıkla diğer rol arkadaşına geri döndü.

Ayrıca belirtilmelidir, Kadınlar Günü denedi Affleck'i şuraya bağla Son Düello başrol oyuncusu Jodie Comer Ekim ayında geri döndü. Temel olarak, tabloid, aktörün son zamanlarda çalıştığı neredeyse her kadınla çıktığı konusunda ısrar etti ve armas'ı onlardan biri olarak seçtiğinde şanslı oldu. Ancak bu hafta itibariyle magazin, şans eseri tekrar Gavankar'a döndüğü için şanslı olduğunun farkına bile varmadı. Kırık saat bile günde iki kez doğruyu gösterir. Kadınlar Günü bir zamanlar (bir nevi) haklıydı, ancak o sırada aslında doğru değildi ve tahmininin gerçekleştiğinin farkında değil.

Kaynaklar

  • Todisco, Eric. 'Ben Affleck ve Ana de Armas, Kaynağın' Çıkıyor 'Dediği Olarak Havana'ya Romantik Bir Geziye Çıkıyor.' İnsanlar, 8 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck, Yardımcı Yıldız Ana De Armas'la Gizlice Çıkıyor mu?' Gossip Cop, 12 Ağustos 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck, Yardımcı Yıldız Janina Gavankar ile Flört Ediyor mu?' Gossip Cop, 29 Ekim 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Ben Affleck, 'Son Düello' Yardımcı Yıldız Jodie Comer'a Seksi Metinler mi Gönderiyor?' Gossip Cop, 14 Ekim 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.