Bir blog hakkında bir hikaye aldı Ben Affleck doğum gününü üç çocuğuyla kutladı ve senaryoyu onunla arasında bir tür dramaya çevirmeye çalıştı. Jennifer Garner . Makale çok yanıltıcıdır. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Salı günü Uluslararası İş Zamanları (IBT), 'Jennifer Garner, Ben Affleck’in Hafta Sonu Buluşmasından Sonra Çocuklarla Doğum Günü Kutlamasını Atlıyor' başlıklı bir makale yayınladı. Başlık, bir Bu gece eğlence Hakkında rapor vermek Affleck 47. yaş gününü üç çocuğuyla yemek yiyerek kutladı Los Angeles'ta.VE Garner'ın akşam yemeğinde olmadığını not etmiş, ancak aynı zamanda 'çiftin birlikte ebeveynlik ilişkilerinde harika olduğunu' vurgulayarak bir noktaya değinmişti. Eski eşlerin çok iyi şartlarda olmasına rağmen, IBT güvenilir mağazanın hikayesini yeniden yazmaya ve Garner'ın eski kocasının akşam yemeğini 'atladığı' olarak satmaya karar verdi.

Bu manşeti gören herhangi bir okuyucu için buradaki varsayım, Affleck'in Garner'ı doğum günü kutlamasına davet ettiği, ancak ikisi arasında husumet olduğu için onu “atladığı” olacaktır. Durum böyle değil ve IBT, öyküsünde eski sevgililerin 'dostane kaldıklarını' bile kabul ediyor. Web sitesi bunun farkındaysa, neden bu kadar sansasyonel ve aldatıcı bir başlık kullanalım? En olası açıklama, web sitesinin insanların yanlış iddialarla makalesine tıklamasını istemesidir.

Temel olarak, VE Affleck'in çocuklarıyla doğum günü gezisinden keyif aldığını anlatan bir makale yazdı ve IBT Cherry'nin Garner'ın orada olmadığı fikrini seçti. Affleck ve Garner iyi şartlarda olmalarına rağmen aslında boşanmışlar, bu yüzden oyuncunun doğum gününü sadece çocuklarıyla kutlaması hiç de alışılmadık bir durum değil.

Yanıltıcı bir başlık buradaki tek sorun değildir. Site makalesini yayınlamadan sadece birkaç gün önce, 'Jennifer Garner, Yeni Romantik Arasında Ex Ben Affleck'i Hala Çok Destekleyici' başlıklı farklı bir hikaye yayınladı. Bu başlık, ayrı bir VE Garner'ın eski kocasını ayıklık yolunda nasıl desteklediğiyle ilgili hikaye. Bu parça, birkaç gün sonra eski sevgililer arasında gerginlik olduğunu düşündüren bir manşet bulmaya karar veren aynı yazar tarafından yazılmıştır. Çıkış, kapsadığı ünlüler hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda tutarlılıkla ilgilenmiyor.

Gibi Dedikoducu Polis Geçen hafta, IBT'nin geçtiğimiz ayı keyfi olarak bağlantı kurarak geçirdiği blogla aynı blog olduğu belirtildi. Garner ve Bradley Cooper . Web sitesi, okuyuculara bu ikisini çevreleyen 'romantik söylentiler' olduğunu gereksiz yere hatırlatan düzinelerce başlık yayınladı. Bu makalelerin çoğu yalnızca bir yıldıza ya da diğerine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda her ikisine de değil, aynı zamanda blog bu noktada eskisi arasında hiçbir zaman bir aşk olmadığının da farkındadır. Takma ad co-stars.

Magazin gazeteleri epeydir yanlış Garner / Cooper flört hikayeleri bile yayınlamadılar, öyleyse neden sahte önermeyi gündeme getirmeye devam edelim? Örneğin sadece bu hafta, blog Cooper'ın saçını kestirmesiyle ilgili bir hikaye yazdı ve rastgele Garner'ın adını manşete attı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.