Yaptı Ben Affleck gerçekten sor Jennifer Garner onunla tekrar evlenmek? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Star , Geçen ay Los Angeles'ta bir arkadaşlarının düğününe katılmak için yeniden bir araya geldiklerinde eski eşler arasında 'kıvılcımlar uçuştu'. Dergi, Garner'ın eski kocasının geçen Ekim ayında rehabilitasyondan ayrıldığından beri kaydettiği ilerlemeden çok etkilendiğini ve bu noktaya kadar evliliğine bir şans daha vermeyi düşündüğünü söylüyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, arkadaşlarının düğününden birkaç gün sonra Affleck'in bir gezinti sırasında Garner'a 'soruyu sorduğunu' söyler. Sözde kaynak, 'Çok güzel bir gün geçiriyorlardı, birlikte gülüyor ve şakalaşıyorlardı' diye ekliyor. Eski günlerdeki gibiydi. Bu Ben'i ikinci bir teklifte bulunmaya teşvik etti, 'Benimle tekrar evlen!' 'Şüpheli ihbarcı devam ediyor,' İlk başta şaka yaptığını sandı, ama olmadığına dair ona güvence verdi. '

Görünüşte sahte olan kaynak, Garner'ın teklif üzerinde kafa yorduğunu iddia ediyor, ancak Affleck'e tekrar evlenirlerse alkolden uzak durma ve tedaviye devam etme dahil olmak üzere 'ondan bazı talepleri olacağını' söyledi. Şüpheli içeriden, 'Jen ile evlenmek ve bu sefer evli kalmak istiyor' diye ekliyor. “Her şeyin altında, birbirlerini gerçekten seviyorlar. Bir kez daha deneseler hiç kimse şaşırmaz. '

Prizin sahte hikayesi çok kötü zamanlanmış. Bu haftanın başlarında, haberler ortaya çıktı: Affleck, eski kız arkadaşı Lindsay Shookus ile geri döndü . Yeniden alevlenen çift, geçen hafta New York'ta birkaç kez birlikte görüldü. 'Saturday Night Live' yapımcısı, erkek arkadaşına yeni Netflix filminin galasına bile eşlik etti. Üçlü Sınır . O esnada, Garner, Cali Group CEO'su John Miller ile çıkıyor. geçen yıldan beri. İkili geçen hafta romantik bir randevuda görüldü ve birçok satış noktası ilişkilerinin daha ciddileştiğini bildirdi.

Aktris ve eski kocasının her ikisinin de romantik bir şekilde ilerlediği açık olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Hala duruma yakın bir kaynakla görüştü ve magazin raporunun uydurma olduğunu doğruladı. Affleck ve Garner, başarılı bir şekilde eş-ebeveynlik yaptıkları üç çocuğu için iyi şartlarda kaldılar. Bir daha evlenmeyecekler ve oyuncu asla eski karısına evlenme teklif etmedi.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star haksız yere hak iddia ettiği için Kasım ayında geri döndü Garner, Miller ile evleniyordu. Affleck'ten boşanmasını tamamladıktan sonra. Açıkçası bu olmadı. Geçen Temmuz, magazin dergisi hakkında saçma bir hikaye uydurdu Garner ve Shookus Affleck’in bebeklerine hamile . Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.