İki kez Oscar ödüllü Ben Affleck ve Bıçaklar Çekildi star Ana De Armas yıldönümlerine yaklaşıyorlar. Bir tabloid, bir düğünün ufukta olduğuna inanıyor. Dedikoducu Polis içine baktı. İşte bulduklarımız.

'Ben İçin Bir Düğün ve Bebek!'

Göre Yeni fikir , Zambaklar yıldızın de Armas'la 'nişanlandığı' ve 'ilk kez bir araya gelmelerini beklediği' bildirildi. De Armas 'yakın zamanda düğün parmağında bir elmas yüzük ile görüldü' ve tabloidde bunu destekleyecek bir fotoğraf var. Bir kaynak bulvar gazetesine 'Ben ilk buluşmalarının yıldönümünde evlenme teklif etti' ve 'elbette evet dedi.'Bununla birlikte, bir hafta önce, aynı tabloid, bu hikayenin tam tersini yayınladı. De Armas'ın onu gerçekten terk ettiğini ve bu 'teselli edilemez' Ben'in yemeyi bırakmasını tetiklediğini söylüyordu. Bu uyumsuz hikaye dedi ki Ölmek İçin Zaman Yok yıldızı Affleck'ten ayrıldı çünkü 'o' Bond franchise için iyi bir optik 'değildi ve kırmızı halıda hoş karşılanmaz . ' Bu hikaye incitici bir başlık içeriyordu, 'Görünüşe göre Ben boşa gidiyor.'

Bir hafta içinde, Affleck görünüşe göre açlıktan ölmeye başladı ve nişanlısından bir bebek beklemeye başladı. Bond serisiyle ilgili o anekdotu çoktan bozduk, bu yüzden bu hikaye de saçma görünüyor. Bu mutlak süreklilik eksikliği veriyor Dedikoducu Polis kırbaç. Yeni fikir her iki şekilde de sahip olamazsınız.

Ben Affleck ve Ana De Armas Nişanlanmadı

Bu hikayelerin ikisi de sahte. Ana de Armas, düğün parmağında bir yüzük takarken fotoğraflandı, ama bu bir yüzük o yıllardır yaşadı . Magazin dergileri, ne zaman bir sahte nişan hikayesi böyle. Bir nişan olursa, çiftten resmi bir açıklama gelmesini bekleyebilirsiniz.

ist kate hudson schwanger von brad pitt

Yine de De Armas ve Affleck ayrılmadılar. İkisi dışarıdaydı köpekleri gezdirmek birkaç gün önce. Bu sıradan ortamda Armas yüzük takmıyordu, bu da onların gerçekten moda için uygun bir alyans ya da benzeri bir şeyden daha çok olduğunu söylüyor. Ayrıca hiçbir yerde 'söylenen bir çarpma' da yoktu.

Diğer Tabloid Sorunu

Bu tabloid, aklına gelebilecek hikayeleri açıkça yayınlıyor ve Affleck'in kişisel yaşamına dair hiçbir meşru içgörüye sahip değil. Dedikoducu Polis Daha önce Affleck'in öfkelendiğini iddia ettiğinde bu tabloid bozulmuştu çünkü Bradley Cooper ve Jennifer Garner çıkmaya başlamıştı. Etmemişlerdi, ama Affleck, Cooper'la arkadaş, yani zaten bir önemi olmazdı.

Uydurma hamileliklere gelince, bu tabloid şöyle dedi: Kate Middleton hamileydi Mayıs ayında geri döndü. Yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafını gördüyseniz, yedi aylık hamile olmadığını anlarsınız. Kardeş yayınını da kırdık. Kadınlar Günü bunu söylediğin için de Armas hamileydi Haziran ayında öyle değildi. Hamilelikler ya da teklifler hakkında dedikodu olup olmadığına bakılmaksızın, çıkışın hiçbiri hakkında hiçbir fikri yoktur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

Justin Timberlake und Jessica Beal

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.