2020'yi getiren yıl Ana de Armas ve Ben Affleck birlikte, ama ikisinin birlikte görülmesinin üzerinden epey zaman geçti. Bir tabloid, ikisinin bir ayrılığa doğru ilerlediğine inanıyor. Dedikoducu Polis araştırıyor.

Affleck’in 'Cızırtılı İlişkisi Rahatladı'

Göre Küre , 'Ben ve Ana için splitsville.' Affleck onu “İrlanda'da film çekmek” zorunda bırakmak zorunda kaldı ve uzun mesafeli aramalar kaçınılmaz olarak “çekişme festivallerine” dönüştü. İçeriden biri magazin gazetesine 'Bağlantı harika değil ve sonunda birbirlerine takılıyorlar' diyor.Bildirildiğine göre Ana de Armas Los Angeles'ta kendini yalnız hissediyor, bu yüzden 'arkadaşlarını şikayet etmeye çağırıyor.' The Bıçaklar Çekildi yıldız 'evinin etrafında ev işlerini yapan işe alınan bir yardımcıymış gibi hissediyor'. İkili, 'birkaç hafta dinlenmeyi ve bundan sonra nerede olduklarını görmeyi kabul etti.' Görünüşe göre tutku 'ateşli' romantizmden gitmiş olabilir.

Son Yeniden Birleşme Harabeleri Raporu

Affleck ve de Armas'ın bir süredir birbirlerini görmedikleri doğrudur, ancak bunun nedeni Affleck'in İrlanda'da film çekiyor Son Düello en iyi arkadaş Matt Damon ile. Affleck ve de Armas, uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyonel oyunculardır, bu yüzden bazen önemli olanın bir süre uzakta olacağını anlarlar. Uzun mesafeli flört bu meslekte bir seçim değil zorunludur.

Affleck bu hafta Kaliforniya'ya döndü ve hemen de Armas ile yeniden bir araya geldi . Dedikoducu Polis bu hikayeye yanlış diyor, çünkü hiçbir zaman bir deneme ayrılığı olmadı, ne de haftalarca ayrılıyorlar. COVID-19 olmasaydı, belki İrlanda'da ona katılırdı, ama işler aynı şekilde yoluna girmiş gibi görünüyordu. Ayrıca, Affleck'in evindeki wifi bağlantısının durumunu bilen herhangi birinin imkansızlığına da dikkat çekmek istiyoruz.

Bu Tabloid Kalitesiz Bir Geçmişe Sahip

The Küre dramaya gerçeklikten çok değer veren bir yayındır, bu nedenle her zaman güçlü ilişkilerin parçalandığını iddia eder. Mayıs ayında, Dedikoducu Polis George ve Amal Clooney’nin evliliğinin bir kilitlenme nedeniyle kırılma noktası . Bu Affleck hikayesinin tersiydi, çünkü ikisi artık birlikte çok fazla zaman geçiriyorlardı. Bu tabloid'in gözünde, ikisiyle birlikte yaşamak şüpheli veya partnerinizden uzak yaşayın.

Ayrıca iddia etti Barack ve Michelle Obama boşanacaktı. Bu hikaye doğru olsaydı, tek bir tabloid yazısı yerine uluslararası ön sayfada yer alırdı. Başka bir uzun süredir Hollywood çifti, Kurt Russell ve Goldie Hawn göre ayrı hayatlar sürüyorlardı Küre . Bu çiftlerin hiçbiri ayrılmadı, çünkü tabloid çiftleri rastgele seçti ve drama iddiasında bulundu. Affleck ve de Armas, Obamas veya Clooney'ler kadar uzun süre birlikte olmasalar da, onlar hala Hollywood'un uzun mesafeli bir çift olmasını sağlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.