Her kim Ben Affleck randevular yasadışı magazin ilgisine bağlıdır, ancak Hollywood'un en ateşli yeni It Girl'üyle olan romantizmi Ana de Armas süpermarket dergi raflarını çılgına çeviriyor. İkisi ilk sette buluştu Derin su Ancak ilişkileri bu yılın başlarına kadar resmileşmemişti.

İkisi resmiyet kazanmadan önce bile, magazin gazeteleri Derin su ikisinin gizlice çıktığı iddialarıyla birlikte başrolde. Bir rapor Kadınlar Günü iddia etti Affleck ve de Armas 'bir dizi gizli randevuya' çıktı Prizde konuşan sözde ihbarcı, Affleck'in 'filme başlamak için sabırsızlandığını, böylece Ana ile günde 12 saat geçirmek için bir bahanesi olduğunu' söyledi. Dedikoducu Polis ancak bazı çelişkili kanıtlar buldu.Kırmızı halıda beyaz bir elbise giyen Ana de Armas

(Getty Images)

Jennifer Garner’ın Sözde Tepkisi

Mart 2020'ye gelindiğinde, magazin spekülasyonunun işin özünü doğru bildiği açıktı, ancak tetiği çok erken çektiler. Ben Affleck’in eski karısı Jennifer Garner, magazinlere inanılacaksa, yeni romantizmi hakkında kendi görüşüne sahip.

Sıcaklık bildirdi Takma ad aktris eski sevgilisi Ana de Armas'la çıkıyordu . Bir kaynak, yayına, Garner'ın yeni ilişkisiyle ilgili haberler çıkınca Affleck tarafından 'kullanıldığını' hissettiğini söyledi. 'İmajını onarmak ve filmini tanıtmak için Ben tarafından tamamen kullanıldığını hissediyor [ Dönüş yolu ], ”İddia edilen kaynağı iftira etti. 'Bütün bu röportajları verirken, onu incittiği için ne kadar pişman olduğunu söylerken, Ana ile eğleniyordu.' Dedikoducu Polis bu güvenilmez kaynağa bir an bile inanmadı ve bu uzun öyküyü kolayca çürüttü.

Garner'ın, Ben Affleck'in eski çiftin üç çocuğunu Ana de Armas ile tanıştırmasını yasakladığı da iddia edildi. Yaşam tarzı iddia etti Affleck, Garner'dan bir görüşme ayarlamak için izin istedi ama Garner reddetti. . Bir sözde ihbarcı çıkışa şunları söyledi: 'Jen teslim olmazsa, Ben'in çocukları Ana ile tanıştırması ve' kazara bundan bahsetmeyi unutması 'ihtimali var.' Bu doğru gelmedi Dedikoducu Polis , bu yüzden söylentiye baktık ve gerçekte neler olduğunu bulduk.

Ben Affleck ile yürüyen erik elbiseli Jennifer Garner,

(Getty Images)

Blake Shelton und Miranda Lambert Scheidung

Temasta o raporu yineledi, tartışarak Garner, Affleck'in çocuklarını de Armas ile tanıştırmasını istemedi . Bir kaynak, 'Jen, farklı kadınların hayatlarına girip çıkmalarına izin vererek işleri bozmak istemiyor,' dedi bir kaynak. Bu yanlış anlatıyı çoktan bozduktan sonra, Dedikoducu Polis bu geri dönüştürülmüş hikayenin yanlış olduğunu kanıtlamakta sıfır zorluk yaşadı.

Yaşam tarzı bir şeyleri yanlış yapmaktan korkmuyor, muhtemelen bu nedenle çıkış, Jennifer Garner, Ben Affleck'e Ana de Armas'ın onu şöhret için kullandığını söyledi. . İddia edilen bir kaynak, 'Jen, Ben için en iyisini istiyor,' diye ısrar etti, 've içgüdüsü ona Ana'nın kendisini daha ünlü yapmak için kullandığını söylüyor.' Dedikoducu Polis Orijinal makaledeki kanıtları araştırmamıza rağmen, burada listelenemeyecek kadar çok nedenden dolayı bu iddianın inkar edilemez derecede yanlış olduğunu gördük.

Ana de Armas için Hamilelik ve Bebekler

Artık Ben Affleck ve Ana de Armas resmi olduklarına göre, magazin gazeteleri hamilelik söylentilerinin başlama zamanının geldiğine karar verdi. Şüpheli bir kaynağa göre konuştu KB , Ölmek İçin Zaman Yok aktris, Affleck ile Kosta Rika gezisi sırasında 'bariz' bir bebek yumruğu yapıyordu . İsimsiz kaynak, 'Bir bebeğin hızlı olacağından emin olun, ancak bu ikisi birbirlerine ciddi şekilde sert düştüler' dedi. Dedikoducu Polis tüm hikayeyi çözen bir şey vardı.

Bu çıkışın yalanları, sonraki hafta devam ettiğinde, sadece de Armas hamile, ama o ve Affleck birlikte ev arıyorlardı . Sözde 'içeriden' biri, 'Ana ile zaten ev avı yaptığına kimse inanamaz' dedi. Şüpheli kaynak, 'Bu noktada hamilelik konuşmasını hemen hemen doğruluyor' diye ekledi. Mücadele edilmeyen başka bir tuhaf hikaye Dedikoducu Polis debunk için.

Ben Affleck’in Olası Kalp Kırığı ve Nüksetme

Ben Affleck’in alkolizmle olan geçmişi nedeniyle, magazin dergileri de Ana de Armas ile olan ilişkisinin onun nüksetmesine yol açacağını iddia etmeye bayılıyor. Çoğu satış noktası, çoğu zaman itibarını yitirmiş olanlar gibi National Enquirer sözde arkasına saklan Affleck'in 'arkadaşları', aktörün de Armas ile olan romantizmi sırasında nüksetmesinden korktuklarını iddia ediyor . Şüpheli bir kaynak, 'Kemerinin altında en az bir yıl ayık kalana kadar - en azından sponsorlarının ve iyileşmekte olan diğer arkadaşlarının gözünde gerçekten hiçbir ilişkiye bağlı olmamalı,' diye açıkladı. Dedikoducu Polis Bu pisliği çürütmek için doğrudan büyük silahlarımıza gitmekten başka çaremiz yoktu.

Kırmızı halıda koyu bir takım giyen Ben Affleck

(Getty Images)

Affleck'in daha fazla 'arkadaşı' ile sözüm ona konuştu Temasta korkuları hakkında Ana de Armas kalbini kırarsa aktör nüksedecekti . Affleck'in ilişkiye çok hızlı girdiği konusunda endişelerin de olduğunu belirten prizin kaynağı, 'Ana, Ben’in kalbini kırarsa, arkadaşları tekrar dönüp rehabilitasyona girebileceğinden endişeleniyor,' dedi. Dedikoducu Polis bu yanlış anlatının yanlış olduğunu doğrudan kanıtlayan birkaç kanıt parçası buldu.

Ben Affleck ve Ana de Armas için Cennette sorun mu var?

Muhabbet kuşlarının kavga ettiği tabloid suçlamaları olmadan hiçbir ünlü aşkı tamamlanmış sayılmaz. National Enquirer 2020 yılının Nisan ayında Ben Affleck ve Ana de Armas zaten kavga ediyorlardı . Çıkış yapan bir 'casus', ikisinin yürüyüşe çıkarken 'ilk büyük patlamalarını' yaşadıklarını iddia etti. 'Bazı çok keskin kelimeleri alıp sattılar ve birlikte geçirdikleri zamanın geri kalanı son derece buzlu geçti.' Makale, çiftin geleceği hakkında daha fazla komplo teorisi üretti ve bu sadece Dedikoducu Polis Bu hayali hikayeyi yıkmak için ihtiyacımız olan cephane.

Aynı çıkış, önümüzdeki hafta bunu bildirerek takip etti. Affleck ve de Armas 'öpüşüp barışmıştı' iddia edilen kavgadan sonra. Çıkış, mutabakata 'şaşırtıcı bir geri dönüş' olarak atıfta bulundu, açıkça sadece izlerini örtmeye çalışıyordu. Dedikoducu Polis kirli işleri nedeniyle bu yayını çağırmaktan geri durmadı.

Ana de Armas, Campari Kırmızı Günlükleri 2019 galasında kırmızı elbiseli

(Getty Images)

Avengers Endgame Cast hasst Brie Larson

Aşk Hikayesini Abartmak

Bazı gazeteler, Ben Affleck ve Ana de Armas'ın toplum içinde birbirleriyle çok mutlu göründükleri için cennette bir sorun olduğunu iddia etmenin zor olduğunu hissederek, ilişkinin ne kadar iyi gittiğine dair tuhaf hikayeler uydurmaya başladılar. Star yanlış rapor etti Ben Affleck, Ana de Armas'ı yeni bir spor araba gibi pahalı hediyelerle yıkıyordu. , onun doğum günü için. Satış noktası için sözde bir ihbarcı, Affleck'in zaten 'mücevherlere ve tasarımcı kıyafetlerine binlerce harcadığını' iddia etti. Bıçaklar Çekildi aktris. Dedikoducu Polis Bu bariz bir şekilde yanlış olan makaleyi kaldırmak için ihtiyacımız olan bilgileri bize veren güvenilir bir kaynağa ulaştı.

Aynı yayın ayrıca şunu da bildirdi: Affleck ve de Armas, Tom Brady ve Gisele Bundchen ile çifte randevuya çıkmıştı. . Bilinmeyen bir kaynak çıkışa, 'Birkaç kez akşam yemeğinde buluştular ve dördü gerçekten çok etkilendi,' dedi. 'Gisele Ana'ya tapıyor ve Ben, Tom'la spor hakkında konuşurken İspanyolca konuşmaya devam ediyorlar.' Dedikoducu Polis Bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu kanıtlayan bir yığın bilgi keşfetti.

Ana de Armas ve Ben Affleck arasındaki bu aşk hala gelişmekte olduğundan, magazin dergilerinde ikisinin ilişkisi hakkında daha fazla yanlış hikayeler yer alacaktır. Dedikoducu Polis fırsat doğduğunda bu kötü oyuncuları ve sahte hikayelerini iflas ettirmek için hazır olacak.