Oldu Bella Hadid kız kardeşi için gizlice mutlu Gigi Hadid Çin'den yasaklanmak ve bu yıl Şangay'daki Victoria's Secret Defilesi'ni kaçırmak? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde, Bella'nın büyük kardeşinin spot ışığını çalmaktan memnun olduğunu söyleyen iddia buydu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece gerçeği öğrendik.

Geçen ay, Gigi herhangi bir açıklama yapmadan yıllık podyum gösterisinden çekildi, ancak görünüşte Asyalılarla alay ettiği bir Instagram videosu nedeniyle Çin'e vize almasının reddedildiğine inanılıyor. Star şimdi sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Bella, gösteriyi Gigi'nin gölgesinde olmadan yapabileceği için çok mutluydu. Sektörden insanlar ona Gigi'nin çok daha güzel ve daha seksi olduğu ile yüzleşmesini söylediler, bu yüzden bu onun herkesin yanıldığını kanıtlama şansı oldu. 'Prizin şüpheli içeriden biri, Bella'nın kız kardeşinin 'hak ettiğini' düşündüğünü söyleyerek devam ediyor ve ekliyor: 'Belki şimdi herkes Gigi'nin her şeye rağmen Kusursuz olmadığını görecektir!' Ancak, Bella yakın zamanda yaptığı bir röportajda kendisinin ve Gigi'nin rekabetçi olmadığını açıkladı iş modelleme konserlerine gelince. 'Pazarlarımız çoğu zaman tamamen farklıdır ve bir iş için rezervasyon yaptırırsak ve o alırsa veya ben alırsam, ikimiz de birbirimiz için mutlu oluruz' dedi. Harper’s Bazaar Arabia sadece geçen ay. 'Dünyada ikimize de yetecek kadar iş var. Birbirimize kızmamız veya rekabet etmemiz için hiçbir sebep yok. '

Bu, tabloid'in bu gerçek dışı raporu hazırladığının kanıtıdır. Yine de Dedikoducu Polis Hadidlere yakın bir kaynakla görüştük ve bize sadece tabloid masalının 'saçma' olduğu konusunda garanti verdik. Kız kardeşiyle çok yakın olan Bella, Çin'de kendisine katılamayacağı için hiç mutlu değildi. Ne yazık ki bu, bir tabloid'in süper model kız kardeşleri temelsiz bir şekilde birbirine düşürdüğü ilk olay değil. Geçenlerde baskın yaptık Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Gigi, Bella’nın kariyerini kıskanıyordu ivme kazanıyor. Varolmayan rekabetlerini çevreleyen bu son makale de aynı derecede sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.