Dır-dir Barbra Streisand hala takıntılı Eminem ? 2020'de bir dergi, şarkıcının sadece rapçi için delirmekle kalmadığını, aynı zamanda onunla çalışmak için çaresiz olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atıyor.Streisand Eminem Üzerinde 'Baygın' mı?

Geçen yıl Küre ikonik şarkıcının hip-hop yıldızına 'bayılıyordu' . İçeriden birine göre Streisand, Eminem'in “yoğun bir şekilde ilginç ve büyüleyici olduğunu ve aynı zamanda şeytani derecede yakışıklı olduğunu düşündüğünü düşünüyordu. Müziğini dinledi ve kimsenin bakmadığını düşündüğünde evinde şarkı sözlerine tecavüz etti. 'Kaynak ayrıca, aktrisin Eminem'in “son derece yetenekli ve bir yıldızda aradığı türden bir ekran varlığına sahip olduğunu düşündüğünü ortaya koydu. Onu bir filmde yönetmeyi çok isterdi. Barbra, Eminem'in onunla her gün, her zaman buluşacağını bilmesini sağladı. '

Barbra Streisand Emimen Hayranıdır

Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi bozdu. Raporu Barbra Streisand’ın kampından bir kişinin yazdığı ve hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence verdik. Hesabı araştırmamızdan bu yana bir yıl geçti ve hala doğru değil. Dedikoducu Polis Gazetenin öyküyü o sırada Eminem ve Streisand arasında sosyal medyada yapılan kısa bir alışverişten dolayı uydurduğunu tahmin etti. Rapçi, 2003 yılında 'Lose Yourself' adlı şarkısıyla Oscar kazandı ancak törene katılamadı. The 8 Mil Oyuncu geçen yılki Akademi Ödülleri töreninde single için sürpriz bir performans sergiledi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barbra Streisand (@barbrastreisand) tarafından paylaşılan bir gönderi

Streisand Eminem'e ulaştı sanatçının gönderisini yeniden yayınlayarak ve ona 'bir dahaki sefere' ödülü vereceği konusunda şaka yaptı. İkisinin çok hızlı konuşmasının yanı sıra, aktrisin rapçi ile 'takıntılı' olduğunu öne sürecek hiçbir şey yoktu. Ayrıca, Streisand rapçiyle bir projeyi filme almak istiyor olsaydı, daha güvenilir endüstri satış noktaları olurdu.

Barbra Streisand Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Dedikoducu Polis Tarafımızdan çok sık çürütüldüğü için tabloid'in aldatmacasına şaşırmadık. 2018 yılında Küre Barbra Streisand'ın aşırı yeme bozukluğundan ölmek . Dedikoducu Polis o zamanki absürt raporu çağırdı. Şarkıcının öldüğünü veya sağlığının kötü olduğunu uzaktan bile gösteren hiçbir kanıt yoktu.2020 yılında National Enquirer , kardeş yayını Küre , Streisand’ın kocası James Brolin'in, ondan boşanıyordu . Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını ve çiftin hala birlikte olduğunu açıkladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor