Yeni bir rapor diyor ki Barbra Streisand gölgede bırakmaya çalışıyor Lady Gaga Yeniden yapımı Bir yıldız doğdu çünkü 1976 orijinal filminin yeni bir baskısını çıkarıyor. İddia tamamen saçma. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Gaga, gelecek vadeden genç bir şarkıcıya aşık olan yaşlanan bir rock yıldızının hikayesini anlatan Streisand’ın klasik filminin güncellenmiş bir versiyonunda başrolde. Streisand, bu ayın başlarında Netflix ile bir araya gelerek özel bir sürüm yayınladı. Bir yıldız doğdu filmin müzikal performanslarından bazılarının daha önce hiç görülmemiş görüntüleri ve yeniden düzenlemelerini içeren. Göre Yaramaz Dedikodu , efsanevi şarkıcının müzikal dramanın yeni bir kesimini yayınlamak için gizli nedenleri var.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir bloga, 'Bunun bir tesadüf olduğunu düşünüyorsan sen delisin' dedi. 'Bu Barbra, Gaga da dahil olmak üzere herkese filmiyle Akademi Ödülü, Grammy ve hatta Altın Küre kazandığını hatırlatıyor.' Evet, Streisand'ın klasik filmin yeni bir versiyonunu yayınlaması bir 'tesadüf' değil, ama aynı zamanda Gaga'yı bir çividen düşürmek için hesaplanmış bir hareket de değil.

Netflix'in yeniden piyasaya sürülmesi Bir yıldız doğdu muhtemelen Ekim ayına kadar sinemalarda olmayacak olan remake için heyecan uyandıracak. Streisand, yeni filmin piyasaya sürüldüğü hafta sonu yeniden düzenlemeyi yayınlamaya karar vermiş gibi değil. Ekim geldiğinde, pek çok insan orijinal filmin yeniden çekilmiş versiyonunu izlemiş ve yeniden yapımın neler sunabileceğini görmek için heyecanlanacak.

Sitenin önermesinin mantıklı olmamasına bakılmaksızın, aynı zamanda kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. Bu aydan daha erken, Streisand, başını salladı. Bir yıldız doğdu . 'Gördüğüm şey çok iyiydi' dedi. “Benimkini anımsatıyor ama benim de sevdiğim bazı yeni şeyler eklediler. Eminim işe yarayacaktır. ' Ayrıca belirtmek gerekir ki, filmin bu yılki versiyonu onun dördüncü enkarnasyonunu işaret ediyor. Streisand'ın başrol oynadığı 1976 versiyonundan önce, 1937'de Janet Gaynor ve 1954'te Judy Garland ile yapıldı. Streisand, bu ay, 'Hikaye işe yarıyor ... ve 2018'de işe yarayacak. '

Sonuç : Streisand, filmin yeniden yapımı hakkında söyleyecek güzel sözlere sahipti. Bir yıldız doğdu , görünüşte yeni filmin yayınlanmasından önce Netflix'teki sürümünü yeniden yayınlayarak tanıtımına yardımcı oluyor. Yeniden düzenleme, yalnızca yaklaşan yeniden yapım için heyecan oluşturmaya yardımcı olacaktır. Şarkıcı ayrıca, hikayenin çeşitli şekillerde ve farklı on yıllarda yeniden anlatılmasında değer gördüğünü belirtti. Streisand açıkça yeniden yapımı sabote etmeye çalışmıyor ve blogun aksi takdirde iddiası hem mantıksız hem de doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.