Barbara Palvin Çoğu insan gibi, salgın hala her şeyin neredeyse her yönünü etkilemiyorsa hayatın nerede olacağını düşünüyor. 27 yaşındaki model, açık havada uzanırken Milano Moda Haftası'nı düşündüğünü belirterek, parlak bir kapüşonlu ve şık mavi ayakkabılarla kaplı bir fotoğraf yayınladı.Palvin fotoğrafı, ek bir emoji ile 'Missing Milan Fashion Week' başlığıyla paylaştı. Modelin saçları sevimli ikiz örgülere sahipti ve sinsi bir gülümsemeye sahipti. Delici gözleri, pist görüntüsünü ne kadar iyi bildiğini sormuyordu. Palvin açıkça normal bir moda haftası olmasını dilese de, onun yerine Etro Show'u tanıtmak için gönderiyi kullandı. Şık kapşonlu elbette moda markasından ve önde sıçrayan kanatlı atı içeriyor.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) tarafından paylaşılan bir gönderi

Barbara Palvin, Macar Victoria’nın ilk Gizli Meleği olma özelliğini taşıyor ve popülaritesi ve benzersiz görünümü nedeniyle birçok moda dergisinde yer aldı. Ayrıca oyunculukla da uğraşıyor, ancak moda dünyasındaki kariyeri, başarısı göz önüne alındığında şaşırtıcı olmayan bir şekilde zamanının çok daha fazlasını alıyor.Palvin çıkıyor Zack & Cody'nin Süit Yaşamı yıldız Dylan Sprouse yıllardır şimdi ve görünüşe göre ikisi en mutlu ve en sade çiftlerden biri Hollywood'da. Sprouse daha fazla olsa da kendi tutku projelerine odaklandı Bira fabrikası ve çizgi roman dizisi gibi, Barbara Palvin’in yoğun kariyeri de en büyük destekçisi olmaktan vazgeçmedi. İkisi şu anda Brooklyn'de birlikte yaşıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip OlduPrens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini mi almaya çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürümeye Başladı